Ponpon Pasta ve Organizasyon*

Ponpon Pasta ve Organizasyon
İstanbul Bostancı'da hizmet veren firmamız Ponpon Pasta ve Organizasyon; düğün, nişan, söz, doğum günü, diş buğdayı, baby shower, mevlüt, yetişkin pastaları ve kişiye özel organizasyon süslemeleri ile 2015'in en favori firmalarından biri olmuştur.

Kendi mekanımızda gerçekleştirdiğimiz organizasyonların yanı sıra, şeker büfeleri, masa süslemeleri ve doğum - hastane odası süslemeleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En özel günlerinizde, en özel hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Önceliğimiz sizsiniz..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
E&M Ece & Mustafa Düğün Tarihi: 22/07/2018

Nişanımda pastamı buradan yaptırdım. Herkes hem görsel olarak hem de lezzet olarak çok beğendi. Kullandıkları malzeme kaliteli. Nişan masamın rengine gayet uygun şekilde pastamı tasarladılar, teşekkürler :)

M&C Merve & Cenk Düğün Tarihi: 24/09/2016

Ponpon pastaya arkadasımın tavsiyesi ile gitmiştim. Pişman olmucağımı söylemişti. Ve gerçektende pişman olmadım. Şahane bir nişan pastası yapmıslardı. Hem görsel olarak hemde lezzet olarak 10 numaraydı. Özellille pastanın üstündeki çiçekler çok gerçekciydi. Tekrardan ellerinize sağlık. Özel günümde yaptığınız pasta ile nişanımı daha özel kıldız

Z&A Zerrin & Ali Düğün Tarihi: 26/12/2015

Hayal ettiğimden çok daha güzel bir pasta yapıp en özel günümü en güzel hale getirdiler. Hem görüntüsü hem lezzeti şahaneydi. Pon Pon Pasta'ye tekrar teşekkür ediyoruz.

E&T Eda & Tunca Düğün Tarihi: 15/08/2015

Düğün pastamız için çok fazla araştırma yapmıştık ve Ponpon Pasta ile karşılaştık. Böyle özel bir günde tam hayal ettiğimiz görüntüde, hayal ettiğimizden de öte lezzette bir pasta hazırladılar. Hem isteklerimizi dinleyip, hem çok güzel yönlendirmelerde bulıundular, sonucunda da hem biz hem pastayı tadan bütün davetliler mutlu oldu. Uzun süre pastanın çok güzel olduğıyla ilgili geri bildirimler aldım. Kesinlikle tavsiye ederim, her şey için teşekkürler..

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ponpon Pasta ve Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ponpon Pasta ve Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap