Nalan'S Cakes

E-posta Gönder

Nalan'S Cakes

Düğün Pastası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Ellam Butik Pasta
107 6

Ümraniye

Ellam Butik Pasta

Ellam Butik Pasta, Ümraniye Esenşehir mevkiinde yer alıyor. 5 yılı aşkın bi...

Hakkında

Nalan’s Cakes birbirinden değerli ve özel dakikalarınız için sizin mutluluğunuza bir sebep olmak isteyerek en iyi pastalarını sizlere hazırlamaktadır. Düğün gününüzün vazgeçilmezi düğün pastanız, en iyi tasarımlarla hem gözünüze hem de damak tadınıza hitap edecektir. Yaptığı pastalarla çocukların hayallerine dokunurken, büyükleri ise geçmişine götürmektedir. Düğün, nişan, söz, babyshower, doğum günleri, bebeğe hoş geldin partisi ve daha birçok özel gün içimin hazırlanan pastalara ev sahipliği yapmaktadır. Çocuk ve bebek pastaları, kişiye özel pastalar, düğün ve nişan pastaları, tasarım cupcakeler, bebek ve çocuk cupcakeleri, tasarım kurabiyeler, bebek ve çocuk kurabiyeleri, düğün, nişan ve söz kurabiyeleri, cheesecakeler gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve sipariş vermek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nalan Sahin

  • Adres: YesilkoyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.