mint firin

E-posta Gönder

mint firin

Düğün Pastası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

İstanbul

Uçarı Tatlar & Tasarımlar

Uçarı Tatlar ve Tasarımlar Atölyesi sizin istediğiniz şekilde biçimde tasar...

Renkli Tatlar
10

İstanbul

Renkli Tatlar

Uzun zamandır Türkiye'de düğün pastacılığında öncü olan Renkli Tatlar, müşt...

İstanbul

Baker Ladies

Baker Ladies ile kişiler hayallerindeki gibi butik pastaları elde edebilirl...

Hakkında

Düğün pastaları, nişan, söz, sevgililer günü, doğum günleri, yıl dönümleri gibi çok çeşitli özel gün ve organizasyonlar için istenilen özelliklerde çok çeşitlerde pasta tasarımları Mint Fırın tarafından üretilmektedir. Müşteriler burada istedikleri lezzette ve özellikte olan pastalar yaptırabilmektedirler. Düğünlere özel olarak kesim için gerekli olan kat kat pastalar üretilmektedir. İstenilen boyut ve katlarda çok çeşitli pastalar üretilmektedir. Çocuklara özel olarak değişen animasyon karakterlerinde, masal figürlerinde pastalar tasarlanmaktadır. Figürlerden küçük ikramlıklarda üretilmektedir. Müşterilerin istedikleri malzeme çeşitliklerinde pasta tasarımları ortaya çıkarılmaktadır. Kendi damak tadınıza ve istediğiniz tasarımlara göre çok çeşitli pastalar yaptırabilirsiniz. Yer alan hizmetlerden yararlanmak ve istediğiniz özelliklerde pastalar elde etmek için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Kubra Akdag

  • Adres: MecidiyekoyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.