Karınca Catering

E-posta Gönder

0216 706 2753

Düğün Pastası

Kategori

2.000

Maks. Dilim Sayısı

8-10 TL

Min. Dilim Fiyatı

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 8-10 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı 2.000
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Tadım

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Glutensiz, Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız, Diyabet
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Gerçek pasta

Hakkında

Düğünlerinin en küçük detayını bile düşünen çiftlerin tercihi Karınca Catering, profesyonel düğün pastası hizmetiyle özel anlara imzasını atıyor. Düğün pastaları, bugünü güzelleştiren küçük mutluluklardır. Bizce güzel bir pasta ise küçük bir mutluluktan daha büyüktür.

Hayatınızı güzelleştirmek için girdiğimiz sektörde kazandığımız tecrübeleri sizinle paylaşabilmek için Karınca Catering’i kurduk. Profesyonel hizmetlerimize 2014 yılında başladık ve bu tarihten beri heyecanınızı, mutluluğunuzu ve sevincinizi paylaşıyoruz. Birbirinden farklı düğün pastalarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan eminiz. Gastronomi konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikçi yapımız ile İstanbul düğün pastası yapan firmalardan farklılaşıyoruz. Markalaşan ismimiz ile sektöre yön veriyor, çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Pastalarımızda çiftlerin isteklerini ön planda tutuyoruz. Belirlediğiniz malzemeleri kullanarak ya da istemediğiniz malzemeleri çıkararak yaptığımız pastalarımız ise tarz ve tip olarak farklılık gösteriyor. Düğün konseptinize göre belirleyebileceğiniz pastanızın rengini, şeklini, kat sayısını ve üstündeki tasarımı tamamen size bırakıyoruz. Tüm dileklerin gerçekleşeceği düğün gününüzde pastanızı tasarlarken de özgür olacaksınız.

Pastanızın yapımında en iyi markaları tercih ediyor, kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tamamen gerçek pasta olarak tasarlıyor ve tadına ücretsiz olarak da bakabilmenizi sağlıyoruz. Her aşamayı sorunsuz bir şekilde tamamlayacak, tüm detayları istediğiniz gibi oluşturacağız. Bize güveninize layık olmak için titizlikle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul’daki firmalardan ayrıldığımız bir diğer nokta ise düğün pastası dışında catering ve organizasyon hizmeti de sunabiliyor olmamız! Kurumsallığımızı ihtiyacınız olan her konuda sizlerle buluşturmak için hazırız.

Eğer düğün pastanızda tecrübe, profesyonellik ve lezzet sizin için ön plandaysa, doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Karınca Catering ile hayatınızın en özel gününde kusursuz bir hizmet almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzda bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

Ahmet Aksoy

Sena Bilgin

  • Telefon: 0216 706 2753

  • Adres: Çiğdem Mah. Eceler Sok. No:33/A .Beykoz / İstanbul

Karınca Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!