Hocaoğlu Pasta

E-posta Gönder

0216 706 2936

1 yorum

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Fındıksız, Laktozsuz
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Maket pasta

Hakkında

Düğününüz için istediğiniz lezzet ve büyüklükte bir pasta hazırlatmayı düşüyorsanız, Hocaoğlu Pastanesi Pendik’te size hizmet vermeye hazırız. Eğlencenizi tatlandıracak pasta seçeneklerimizle mutluluğunuzu katlamaya, sizi memnun etmeye geliyoruz.

İstanbul’da pastacılık yapan, mutlu anlarınızı renklendiren bir markayız. Hizmet içeriklerimiz ve sunduğumuz birbirinden farklı imkanlarla sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Düğün gününüz yaklaştıkça heyecanınızın daha da çoğaldığının farkındayız. Tüm detaylarla yakından ilgilenirken pasta seçimi konusunda da işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Üstelik sadece düğünler için değil doğum günleri, yıl dönümleri ve nişan gibi etkinliklerinizde de memnuniyetle hizmet veriyoruz. Bizim için önemli olan sizi memnun edebilmek. Bunu da en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz. Eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Kutlamalarınızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve pasta tasarımlarından size bahsediyoruz. İstediğiniz pasta modelini ve malzemelerinin neler olacağını ayrıntılı olarak konuşuyoruz. İstediğiniz modelde pastalarınızı rahatlıkla yapabiliriz. Pastalarımızın hem hijyenine hem de tatlarına fazlasıyla güveniyoruz. Hijyen koşullarına dikkat edilen steril bir ortamda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz.

Bugüne kadar çok sayıda etkinlik için birbirinden güzel pastalar tasarlamayı başardık. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise işimizde ne kadar iyi olduğumuzun en somut kanıtları. İşimizi severek yapıyoruz. Sürekli olarak çiftlerimizle iletişime geçiyoruz. Çünkü sunduğumuz hizmetin tamamen içinize sinmesini istiyoruz. Bizim için sizin fikirleriniz çok önemli. Eğer aklınızda tasarladığınız bir pasta modeli varsa ya da internette gördüyseniz bize hemen anlatabilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

İstanbul Pendik pastaneleri arasında yer aldığımız Hocaoğlu ile düğün hazırlıklarınızı tamamlamak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cahit Bakir

  • Telefon: 0216 706 2936
  • Adres: Batı Mahallesi Gazi Paşa Cad. No:50 Pendik

Hocaoğlu Pasta Yol Haritası

Hocaoğlu Pasta Yorumları


h&c

hatice & cahit

Düğün Tarihi: 01.02.2021

Görüntü ve tat olarak gayet lezzetli bir pastaydı.Zamanın da teslim kusursuz teslim güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Düğün Pastası

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları