Ganaj Bakery

1 0

E-posta Gönder

5 yorum

Düğün Pastası

Kategori

750

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı 750
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Tadım
  • Şeker Büfesi
  • Özel Tasarım
  • Cupcake
  • Pasta Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Önerilen Firmalar

Pastamburada
17

Bahçelievler

Pastamburada

Limit Yok
10-30 TL

Hakkında

Hayallerinin butik pastanesini 2015’in Şubat ayında açan Burcu Yılmaz, Marmara Üniversitesi Pazarlama bölümünde aldığı eğitimin ardından iş hayatına özel bir bankada başlar. 2 yılık deneyiminin sonunda kurumsal yaşamın kendisini mutlu etmediğini fark eder. Yeni yolculuğuna, çocukluk hayali olan dil eğitimi için İngiltere’ye gitmekle başlar. İngiltere’de yaşadığı 2 yıl içerisinde gözlemlediği farklı kültürler ve yaşadığı deneyimler sayesinde, gerçekten istediği tecrübenin insanların hayallerine ortak olmanın keyfi olduğunu keşfeder. Burcu, “Sevdiğin işi yaparsan ömür boyu çalışmazsın” düşüncesini benimseyerek kendisini mutlu edecek mesleği araştırmaya, vizyonunu daha da genişletmeye karar verir. İngiltere’de hem çalışıp hem de dil eğitimini tamamlarken, mutfakta geçirdiği anlardan özellikle keyif aldığını fark eder. İngiltere’den dönmeden önce bütün planlarını yapar. Bu alanda Türkiye’de alabileceği eğitimleri araştırır. Tüm dünyada geçerliliği olan City and Guilts ve MEB onaylı diplomasını alabileceği MSA’ya ( Mutfak Sanatları Akademesi) başvurmaya karar verir. MSA’da aldığı Pastacılık ve Ekmekçilik eğitiminin ardından Hilton ParkSA Otel’de stajyer olarak başladığı kariyerine pastane sorumlusu olarak devam eder. Hilton ParkSA’da öğrendiklerinden çok şey kazanmış olsa da, kendisine gerçekten heyecan veren düşlerin peşinden gitmek için 1,5 yılın sonunda işinden ayrılmaya karar verir. İnsanların hayallerini pastaların üzerinde gerçekleştirmek ve kendini bu alanda daha çok geliştirmek amacıyla butik pastacılığa yönelir ve Arnavutköy’de butik bir pastanede çalışmaya başlar. Bu sırada İtalya’dan şeker hamuru figürü modelleme dersi vermek için gelen Molly’nin derslerine katılır. Bu alanda Türkiye’de verilen eğitimlerin birçoğuna katılarak kendini geliştirmeyi sürdürür. Menüsünü giderek daha da geliştirir, artık hayallerinin pastanesini açması ve bu lezzetleri herkesle paylaşması gerektiğine karar verir. Sizlerin en özel günlerinizde en lezzetli ve güzel pastaları ile yanınızda yer almaktan büyük keyif almaktadır.

İletişim

Burcu Yılmaz

  • Adres: Beşiktaş

Ganaj Bakery Yol Haritası

5 yorum


N&A

Nur & Ayhan

Düğün Tarihi: 21.07.2017

Arkadaşımın Tavsiyesiyle Size Gelmiştik Ve Iyi Ki De Pastamızı Sizlere Yaptırmışız. Pastanın Hem Görseli Hemde Lezzeti Harikaydı. Kaliteniz Ve Fiyatınız Birbiriyle Doğru Orantılı. Güler Yüzünüz Ve Doğru Yönlendirmeleriniz Samimi Yaklaşımınız Için Çok Teşekkür Ederiz. Sizi Gönül Rahatlığı Ile Tüm... devamı 

B&H

Büşra & Hakan

Düğün Tarihi: 03.06.2017

Düğünümüz Için Yaptığınız Pastanın Hem Görseli Hem Lezzeti Mükemmeldi. Herkes Pastamızı Nere Yaptırdığımızı Sordu. Içtenliğiniz Ve Gösterdiğiniz Hassasiyet Için Cok Teşekkür Ederiz.

G&M

Gülçin & Mustafa

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Pastamızın Görseli Kadar Lezzetide Harikaydı. Tüm Yardımlarınız Için Çok Teşekkür Ederiz. Diğer Kutlamalarımızda Görüşmek Üzere.

H&A

Hanife & Arda

Düğün Tarihi: 06.10.2016

Hazırladığınız Şeker Masasındaki Tüm Ürünler Ve Pastamızın, Hem Görselleri Hem De Lezzetleri Mükemmeldi Çok Gösterişli Ve Şık Bir Masa Olmuştu. Tekrardan Çok Teşekkür Ederim.

H&M

Hande & Mert

Düğün Tarihi: 14.04.2016

Pastamızı Beklediğimizden Daha Güzel Olmuştu. Ellerinize Sağlık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.