elifin lezzet evi

E-posta Gönder

elifin lezzet evi

Düğün Pastası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Ellam Butik Pasta
107 6

Ümraniye

Ellam Butik Pasta

Ellam Butik Pasta, Ümraniye Esenşehir mevkiinde yer alıyor. 5 yılı aşkın bi...

Hakkında

Düğün pastası çeşitlerimiz ve pasta alternatiflerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız Elifin Lezzet Evi sizleri bekliyor. Pastanemizde kaliteli malzemeler kullanılarak pastalarınızı tasarlıyoruz. Günlük olarak malzeme alımı yapıyor ve pastalarımızın taze olmasına çok dikkat ediyoruz. Pastalarımız sağlık kurallarına uygun bir şekilde hazırlandığından içiniz rahat bir şekilde düğün pastanızı hazırlatabilirsiniz. Düğün pastalarınızı özenle süslüyor, şık sunumlar hazırlıyoruz. Pastalarınızda çiçek, gelin ve damat figürü, yüzük figürü kullanıyoruz. Pastalarınızı kişi sayısına uygun olarak hazırlıyoruz. Kaç kişi olduğunuzu bize bildirmeniz yeterli. Düğünden birkaç hafta önce bizimle irtibata geçen gelin ve damat adayları şık bir düğün pastası sunumuna sahip oluyor. Her bütçeye uygun pasta çeşitlerimizi görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

İletişim

Elif Pulat

  • Adres: Sahrayicedit istYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.