dus mahsulleri firini

E-posta Gönder

dus mahsulleri firini

Düğün Pastası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Ellam Butik Pasta
107 6

Ümraniye

Ellam Butik Pasta

Ellam Butik Pasta, Ümraniye Esenşehir mevkiinde yer alıyor. 5 yılı aşkın bi...

Hakkında

Modern, şık ve tasarım düğün pastası hayali kuruyorsanız Düş Mahsulleri Fırını sizlerle. Sizler düşleyin, bizler hazırlayalım. Hayalinizdeki düğün pastası modelini fırınımıza rahatlıkla yaptırabilirsiniz. İşinde deneyimli olan pasta şeflerimiz her zevke uygun düğün pastası modeli hazırlıyor ve sizlerin beğenisine sunuyor. Düğün pastalarımızda dilediğiniz malzemeyi kullanıyoruz. Sizler pastaların hangi malzemelerden yapılmasını istiyorsanız bize bildirmeniz yeterli. İsterseniz meyveli isterseniz krokanlı isterseniz kestaneli isterseniz çikolatalı olarak pastalarınızı hazırlıyoruz. Pastalarınızda tercihinize göre ya pasta hamuru kullanıyor ya da pastacı kreması kullanıyoruz. Pastalarımızı hazırlarken gelin ve dama adaylarımızla birlikte karar veriyoruz. Düğün günü belirtmiş olduğunuz saate düğün pastanızı hazırlıyor ve hiçbir sorun olmadan sizlere teslim ediyoruz.

İletişim

Esra Akeroglu

  • Adres: Sisli istYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.