Akça Pastanesi

E-posta Gönder

Akça Pastanesi

Düğün Pastası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Pastamburada
17

Bahçelievler

Pastamburada

......

Çetin Pastacılık Ve Organizasyon
20

Kartal

Çetin Pastacılık Ve Organizasyon

......

Motta Pastanesi
25

Sancaktepe

Motta Pastanesi

......

Hakkında

Düğünlerin vazgeçilmezlerinden biri de düğün pastasıdır. Düğün pastanızı hazırlatmak için İstanbul'da hizmet sunan Akça Pastanesi'ni tercih edebilirsiniz. Pastanemiz kişi sayısına ve çiftlerin isteğine göre tek katlı veya çok katlı pastalar hazırlamaktadır. Konuklarınızın ağzını tatlandırmak ve güzel bir sunum yapmak için pastanemizin kapıları sizlere daima açık. Lezzetli ve şık düğün pastası sunumlarımız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Düğünden önce bizi arayan gelin ve damat adayları düğün gecelerinde taze ve şık düğün pastalarını hazırlatma imkanına sahip oluyor. Pastalarımızda kullanmış olduğumuz malzemelerin tümü taze olup günlük olarak alınmaktadır. İşinde profesyonel olan aşçılarımız sizlerin isteği doğrultusunda çeşit çeşit düğün pastası tasarımları hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır.

  • Adres: Bagdat cad.no 377/ b maltepe Merkez:girne mah ataturk cad. No 15 doguskent maltepeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.