Petek Pastanesi

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

5 TL'den az

Min. Dilim Fiyatı

İskenderun, Hatay

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 5 TL'den az
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Tadım
  • Özel Tasarım
  • Şeker Büfesi
  • Pasta Büfesi
  • Cupcake

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Glutensiz, Fındıksız, Diyabet, Laktozsuz

Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz düğününüzde en güzel düğün pastasına sahip olmak istiyorsanız Petek Pastanesi olarak hizmete hazırız!

1942 yılında Hatay’da ilk pastane olarak kurulan firmamız geçmişten bugüne kalite standartlarını hiç değiştirmedi. En iyi malzemeleri kullanarak en güzel pastaları yapma konusunda yıllarca tecrübeye sahibiz. Bu tecrübeyi kendimiz için yeterli görmüyor ve her geçen kendimizi daha iyi kılmak adına geliştirmeye devam ediyoruz. Üretim tesislerimizde son model üretim araçlarımız ile teknolojiyle iç içe çalışıyoruz. Bu sayede geleneksel lezzetlerimizi de en iyi şekilde üretme fırsatı yakalıyoruz. Petek Pastanesi İskenderun’da isteklerinizi göz önünde bulundurarak hayal ettiğiniz düğün pastasını yapmak en büyük tutkumuz. Mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve sevincinizi paylaşmak bizi mutlu ediyor.

Pastanemizde en güzel pastaları hazırlamak için en iyi malzemeleri kullanma fikrini benimsedik. Size en güzel görünümlü pastaları ulaştırmanın ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz gibi aynı zamanda bu pastanın organik ürünlerden yapılmış olmasını ve lezzetli olmasını da çok önemsiyoruz. Düğün pastaları konusunda bugüne kadar pek çok farklı tasarım yaptık. Bu tasarımlar içinden beğendiğiniz varsa onu tercih edebilirsiniz ya da kendinize özel tasarımlar yaptırma şansınız da bulunuyor. Pastanızın daha önce kimsede olmayan sadece sizi anlatan bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz! Petek Pastanesi Hatay’da yıllardan beri 1 numaralı pastane olmayı başarıyoruz. Bu konumda bulunmamızın sebebi de tüm isteklerinizi hep ön planda tutarak en taze ürünleri sizinle buluşturma yeteneğimiz!

Önemli günlerinizde düzenleyeceğiniz davetlerde en güzel pastalara ulaşmak için Petek Pastanesi’ni tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

Necati Alpagul

  • Adres: M. Fevzi Çakmak Caddesi No:16

Petek Pastanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!