Elit Pastanesi

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

1.000

Maks. Dilim Sayısı

5 TL'den az

Min. Dilim Fiyatı

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 5 TL'den az
  • Maksimum Dilim Sayısı 1.000
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Makaron Kulesi

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Glutensiz, Diyabet, Fındıksız, Yumurtasız

Hakkında

Düğününüzde yaşanacak en güzel anlardan birinde tüm konuklarınızın karşısında keseceğiniz düğün pastanızı seçmek için sizi Elit Pastanesi’ne bekliyoruz!

Yıllardan beri pastane olarak hizmet veren firmamız tatlı ürünler konusunda uzmanlığa sahip. Hatay’ın en güzel lezzetlerini barındıran içerik menülerimiz arasında her ürünümüzü büyük titizlikle üretiyoruz. Üretim aşamasında en taze organik ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede de en lezzetli pastaları ortaya çıkarma fırsatını yakalıyoruz. Pasta üretimi konusunda Hatay’ın markalarından biri olan firmamızda bu başarımızı profesyonel ve titiz çalışma ekibimize borçluyuz. Elit Pastanesi Antakya’da ekibimiz yıllardan beri bu işi yapmanın getirdiği tecrübe ile hayal ettiğiniz pastaları yapma konusunda oldukça deneyim sahibi.

Elbette sadece düğün pastası üretmiyoruz. Ayrıca doğum günü, söz, nişan, mezuniyet ve çeşitli kutlamalara özel pastalar da hazırlıyoruz. Bu pastaların nasıl bir görünüme sahip olmasını istediğinizi bize ilettiğiniz takdirde hayal ettiğiniz görünüme sahip en leziz pastaları beğeninize sunuyoruz. Bugüne kadar doğum günü konseptlerinde çocukların tuttukları takımlara ait konseptler, fotoğrafları üzerinden kutlamalar ve çeşitli kahramanlar içeren çalışmalar yaptık. Düğün pastalarında ise önemli konulardan biri düğününüze kaç kişi katılacağı. Herkese yetecek kadar dilimin hangi büyüklükte pastadan çıkacağını yıllardan beri sahip olduğumuz deneyim sayesinde kolayca anlıyoruz. Ayrıca düğün pastanızı 10 kata kadar yapabiliriz. Böylece oldukça görkemli bir görünüşe sahip pastaya sahip olabilirsiniz. Eğer düğün pastanızda farklı süslemeler istiyorsanız bunu bizimle paylaştığınız takdirde sadece size özel pastanızı hazırlamaya başlayabiliriz.

Düğün pastanızı organik ürünler kullanarak en sağlıklı ve lezzetli şekilde yapacak bir pastane arıyorsanız Elit Pastanesi Hatay tam size göre! Eğer düğün pastanızı bizim yapmamızı istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. Sayfanın üst kısmındaki formu doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Ferhat Topaloğlu

  • Adres: Orhanlı Mah. Antakya/Hatay

Elit Pastanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!