Leone

1

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Merkez, Aydın

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Makaron Kulesi
  • Pasta Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Gerçek pasta

Hakkında

Türk ve Fransız kökenlerine sahip bir ailenin kurduğu hayali 2011 yılında gerçekleştirmesi ile başladı her şey. Öncesinde Fransa’da alınan pastacılık eğitimleri ile kıvılcımlar yanmaya başlamıştı ancak Türkiye’ye dönünce bu kıvılcımlar alevlere dönüştü. 5 kardeşin bir araya gelerek oluşturdukları dünya artık İzmir sınırlarını da aşan bir üne kavuştu. Pastanemizde Fransız kuzininin klasikleşmiş unlu mamullerini “artisan” usulü ile üretiyoruz. Aşina değilseniz açıklayalım, artisan gıdalar geleneksek yöntemler kullanılarak katkı maddesi olmayan, tamamen doğal yöntemler ile hazırlanmış lezzetlerdir. Biz de ürünlerimizi bu şekilde özenerek yapıyoruz.

Leone Patisserie menüsü bir hayli kabalık ancak biz buna ek olarak özel gün ve geceler için yaptığımız pastalar ile de genişletiyoruz. Düğün pastaları için en çok tercih edilen Provence pastalarımız çiftlerin bugüne dek en çok tercih ettiği çeşitlerimizden biri oldu. Ancak bunun yanı sıra farklı içerik ve tekniklerde geniş konseptli bir yelpazeye sahibiz. Çiftimizin damak zevkine ve taleplerine uygun olarak pastaları özenle hazırlıyoruz. Üstelik düğün pastası haricinde pasta büfesi ve makaron kuleleri de yapabiliyoruz. Eğer çiftlerimiz düğünden yaklaşık 1 ay önce bizimle iletişime geçerse her şey sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ilerler.

Pastalarımızı yaparken şeker hamuru kullanmıyor ve buna kesinlikle karşı çıkıyoruz. Çünkü ne abartılı hazır görüntüler bize göre ne de sağlıksız ve lezzetten yoksun tatlar. Bu tarz bir pasta istemediğiniz takdirde pasta büyüklüğü ve içeriği konusunda hiçbir sınırlamamız yok. Üstelik pastalarımızı öyle güzel süslüyoruz ki düğünün konseptine uygunluğu ile dekorasyonun bir parçası haline gelebiliyor. Çiftlerimizin görsel zevki ve damak tadına uygun pastalarımızı Aydın’a da rahatlıkla ulaştırabiliyoruz.

Merak ettiğiniz detaylar ve Leone Pastanesi fiyatları için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yasemin Gürgan

  • Adres: Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Karşısı Alsancak

Leone Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!