İnci Ajans Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Merkez, Yalova

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftlerimiz ile birlikte verdiğimiz karar doğrultusunda pek çok stilde çalışıyoruz.

Hakkında

Yeterli derecede eğitim ve kaliteye sahip profesyonel kadromuzla birlikte 10 yıldır Yalova’da hizmet veriyoruz. Gelişen teknoloji klasik yöntemlerin yerini alırken, İnci Ajans Medya olarak teknolojiyi verimli ve etkin kullanmaya gayret ediyoruz. Fuarlar, bayi toplantıları, özel günler gibi birçok organizasyonunuzda hizmet veriyoruz.

Organizasyon sürecimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

İlk önce sizinle bir araya gelip isteklerinize ve trendlere göre bir ön hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Sonra ise mekân ve tarihe göre planlama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamaya önem veriyoruz çünkü yapılan hataların bir daha geri dönüşü olmuyor ne yazık ki. Daha sonra gerekli ekipman, malzeme ve ekip toparlanıyor. İstenilenler doğrultusunda çıkarılan notlar ışığında hazırlıklara başlanıyor. Kullandığımız malzemelerin güvenirliliği konusuna çok dikkat ediyoruz. Herhangi can güvenliğini tehdit edecek bir durumun açığa çıkmasını asla istemiyoruz. Organizasyon günü geldi çattı. Siz yolda gözükmeden biz son kontrolleri yapıyoruz ve hazırsınız! Düğün mekanınıza girerken içiniz rahat giriyorsunuz ve yaşadıklarınızın tadını çıkarıyorsunuz.

Yıllar içinde kazandığımız güven ve olumlu geri dönüşler sebebiyle her geçen gün mutluluğumuz artarak devam ediyor. Eksiklerimizi bir sonrakinde kapatıp yolumuza devam ediyoruz ve her organizasyonun bitişinde mutlu olarak ayrılıyoruz. Bazı mutlu anlar bir “Evet” ile başlar. Biz de mutlu organizasyonlarınız için “Evet” diyoruz.

Yalova düğün organizasyon şirketlerinden İnci Ajans Medya olarak bizden fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Böylece unutulmayacak anlarınız için unutulmayacak bir organizasyon düzenlemiş olursunuz.

İletişim

Kardelen Gülten

  • Adres: Cumhuriyet Caddesi Merkez/ Yalova

İnci Ajans Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!