Sürpriz Organizasyon

1

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Sürpriz organizasyon olarak amacımız müşterilerimize gerektiğinde yeni bir konsept belirleyerek yada belirlenen konsepte uygunluğu sağlayarak öneriler sunup gerçekleştireceğimiz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp zevki ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak ve akıldan silinmemesini sağlamaktır.

  Profesyonel ekibimizle birlikte en özel anlarınızın mimarıyız..

Hakkında

Sürpriz organizasyon olarak amacımız müşterilerimize gerektiğinde yeni bir konsept belirleyerek yada belirlenen konsepte uygunluğu sağlayarak öneriler sunup gerçekleştireceğimiz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp zevki ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak ve akıldan silinmemesini sağlamaktır.

Profesyonel ekibimizle birlikte en özel anlarınızın mimarıyız..

İletişim

Tugce Kalfa

 • Adres: Kemerkaya Mh. Küçük Sk. No:14 Ortahisar

Sürpriz Organizasyon Yol Haritası

2 yorum


E&İ

Eda & İbrahim

Düğün Tarihi: 20.11.2016

Rüyalarımızdaki gibi bir düğün oldu hepsi sürpriz organizasyon sayesinde mükemmel ürünleri ve profesyonel ekibiyle düğün başlamadan bizleri karşılayıp düğünün son anına kadar sürekli yanımızda olan ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyiki sizleri tanımışız iyiki sizlerle çalışmışız.

B&S

Beste & Sercan

Düğün Tarihi: 09.07.2016

En özel anımızda üzerimizdeki bütün yükü bizim adımıza taşıdığınız için ve harikalar yarattığınız için size teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!