Renkli Dükkan

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Her stil üzerinde çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Atlas Sanat Organizasyon
11 6

Süleymanpaşa

Atlas Sanat Organizasyon

5-10 TL

Hakkında

Merhaba ben Rukiye Şeri. Tekirdağ’da organizasyon firmaları arasında Mayıs ayından bu yana yerimi alıyorum. Küçük yaşlarımda başlayan merakım ve ilgim ile birlikte çeşitli el işi işleri yapmaya başladım. Başlangıçta hobi olarak başladığım bu serüven daha sonraki dönemlerde büyük bir zevk ile icra etmeye başladığım işim haline geldi. Bu hususta evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerin o heyecanı, mutluluğu büyük bir etken oldu benim için. Mutluluğunuza ortak olmak, sizinle birlikte aynı heyecanı yaşamak… İşte işimin en güzel yanı bu. Aşkınıza şahit olarak geçirdiğim bu zamanda, ben de aşkınızdan ilhamımı alıyorum ve işimi aşkla yapıyorum.

Büyük resmi tamamlayan şeyler nedir biliyor musunuz? Ayrıntılar… O küçücük görünen şeylerdir bütünü oluşturan. Bu sebeple ki organizasyonunuz için her detayı ilmik ilmik işliyorum. Detaylara odaklanıyorum ve hayal ettiğiniz zarafeti mekâna taşıyorum. Ayna detaylı aksesuarlar, şık ışıltılı şamdanlar ve gösterişli vazolar… Her birinin özenle seçilip bir kompozisyon edası taşıyacak şekilde yerleştirilmelerinde gizli her şey. Bırakın sizin için zevkli bir göz her detayı düşünsün. Siz tatlı heyecanınızı doyasıya yaşamaya bakın. Masa ve sandalye düzeninizden ses ve ışık düzeninize varan pek çok alanda beraber hareket ettiğim çözüm ortaklarım ile birlikte bu unutulmaz gününüzün mimarı olmaya talibiz. Dilediğiniz konsepte göre hazırlanacak demo masanızı önceden görebileceksiniz. İsterseniz ayrıntılara müdahale edebilir, bize isteklerinizi rahatça aktarabilirsiniz. İşimin temellerini küçüklüğümden bu yana yaptığım el işi çalışmalarımın oluşturduğundan bahsetmiştim değil mi? Gelin çiçeğinizi de marifetli ellerime emanet edebilirsiniz. En güzel aksesuarınızın gelin çiçeğiniz olacağını hatırlarsak el emeği göz nuru bir çiçek taşımak istemez misin?

Siz de benim kadar heyecanlandıysanız eğer, daha fazla beklemeyin. Sayfada yer alan form üzerinden benimle iletişime geçin ve en güzel gününüzü benimle planlayın.

İletişim

Rukiye Şeri

  • Adres: Yavuz Mahallesi Hükümet Caddesi Kocakardeşler Pasajı Kat:2 No:14 Süleyman Paşa Tekirdağ

Renkli Dükkan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.