Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon

0850 241 1764

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern, klasik ve rustik

Önerilen Firmalar

Ert Organizasyon
52 3 1

Süleymanpaşa

Ert Organizasyon

Firmamız; düğün, nişan, kına, söz, kokteyl, kongre, açılış organizasyonları...

Şah Çiçek & Davet & Organizasyon
12

Süleymanpaşa

Şah Çiçek & Davet & Organizasyon

Hayatınızda belki de defalarca hayalini kurduğunuz o en özel gününüzün rüya...

Peri Masalı Organizasyon
13

Malkara

Peri Masalı Organizasyon

2011 Yılından beri Malkara çevresinde düğün ve davet organizasyonlarınızı l...

Hakkında

Kişiye özel tasarımlarla düğün gününüzün organizasyonunu eşsiz bir şekilde düzenliyoruz. Tüm Türkiye’de istediğiniz şehirde bu hizmete sahip olma imkânınız var. Kişiye özel olduğu için modern, klasik ya da rustik stillerde organizasyonunuzu yapıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda değişiklik gösteren 20 kişilik bir ekibe sahibiz. 13 yıllık deneyimimizle en özel gününüzde ihtiyaç duyacağınız her şeyi karşılıyoruz. Misafirleri yönlendirip, zaman planlaması yapacak ve düğünün başrolleri olan gelin ve damadın her anında yanında olup isteklerini karşılayan organizasyon sorumlumuz, sürekli yanınızda olup heyecanınızı paylaşıyor. Düğün organizasyon ekibimiz düğün öncesi ve sonrası her aşamada size destek veriyor.

Her ayrıntıyı incelemeniz için size özel örnek masa hazırlıyoruz ve onun üzerinden değişiklikler yapabiliyoruz. Tiffany ve Napolyon sandalye çeşitleri, beyaz ve bal köpüğü renk alternatifleri, isteğinize göre doğal çiçek kullanımı ve konsept geliştirme çalışması hizmetlerini size sunuyoruz. Ürünleri tek tek kiralamak isterseniz bu olanağımız da bulunuyor. Misafirlerinizin katılım sağlamalarını teyit etmek amaçlı LCV(Lütfen Cevap Verin) hizmetimiz ile yaptığımız organizasyonun takibini de sağlıyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız güler yüzlü ve deneyimli olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyor. Yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız ve soğuk servis olmasında tereddüdünüz varsa hiç korkmayın yemekleri sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Açılış, davet, mezuniyet, nişan parti gibi başka organizasyon türü yapmak istiyorsanız sizin için her organizasyonu düzenleyebiliriz.

Peki, tüm bunlar için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli. Hayalinizde olmasını istediğiniz bir düğün organizasyonu varsa bize isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bunun için sayfanın yanında bulunan formu doldurup istediklerinizi ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı da bize sorarak içinizi rahatlatabilirsiniz.

İletişim

Mine Alkır

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: MerkezYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.