Asmalı Konak Davet Organizasyon*

Asmalı Konak Davet Organizasyon
Tekirdağ davet organizasyon sektörüne sandalye giydirme, havai fişek, volkan gösterileri, gelin masaları ve sünnet tahtları, maskotlarımız, palyaçolarımız, macuncumuz, pamuk şekercimiz, hosteslerimiz ve daha sayamadığımız bir çok etkinlikle 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Kusursuz bir organizasyon için Asmalı Konak Organizasyon maksimum hizmet kalitesi anlayışı ile her geçen gün kendine yenilikler katarak emin adımlarla yoluna devam ediyor.Değerli müşterilerimizin de bildiği üzere davet mekanına ilk önce gelen “Asmalı Konak Organizasyon ve Ekibi”, davet mekanından en son ayrılan yine “Asmalı Konak Organizasyon ve Ekibi”dir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
FA Fatih Düğün Tarihi: 02/08/2015

Organizasyondan memnun kaldım. Genel olarak isteklerimizi karşılayabildiler. Sadece baloncuk makinası olucaktı o da teknik bir sorundan dolayı olmadı. Bunun dışında bir sorun yaşamadık organizasyonla ilgili.

S&S Sünet & Sünnet Düğün Tarihi: 26/07/2015

Merhabalar ben kendim isvicrede yasiyorum iki oglumun sünnet dügünü icin Asmali konak sirketiyle anlasmistim.ve hersey istedigim gibi oldu hata daha mükemel ben asmali konak ekibine cok cok tesekür ediyorum.... ( ve herkese tavsiye ederim.) Mine hanima Hasan beye tesekür ederim.

S&M Seda & Mustafa Düğün Tarihi: 09/06/2013

Hem nisan hem kına hemde düğün organizasyonumuz Asmalı konak organizasyon yaptı. Her şey gayet muhteşemdi ve şimdi kızımın doğum günü organizasyonu için görüşüyorum. Mine Hanım ve eşine ayrıca ekibine çok teşekkür ederiz

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Asmalı Konak Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Asmalı Konak Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap