Lal Concept

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Paket Fiyatı

Çiçek

Verilen Hizmetler

Merkez, Sivas

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Masa / sandalye temini
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Önerilen Firmalar

Düğün Dernek Organizasyon
14

Merkez

Düğün Dernek Organizasyon

Kusursuz bir düğün için organizasyon firmasından yardım almak ve unutulmaz ...

Grand Masal Düğün Sarayı
15

Merkez

Grand Masal Düğün Sarayı

Kına organizasyonunuzu sevdiklerinizle birlikte yıllar geçse de unutamayaca...

Masal Organizasyon
10

Merkez

Masal Organizasyon

Muhteşem bir düğün organizasyonuna hazır mısınız? Masal Organizasyon Sivas ...

Hakkında

Düğünlerinizde hiçbir eksiklik yaşamamak ve konuklarınızı kusursuz bir gecede ağırlamak için profesyonel bir destek almak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Lal Concept farkını yaşamaya davet ediyoruz. Bu farkı nasıl yaşayacağınızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

Sivas’ta organizasyon sektöründe eksikliğin olduğunu fark ettikten sonra düğün organizasyon sektörüne girmeye karar verdik. Sivas’ta düğün organizasyon firmaları arasında öncü olmayı amaçlayarak başladığımız bu yolda geldiğimiz nokta bizi oldukça tatmin ediyor. Birçok Sivaslının ilk tercihi oluyor ve düğünlerini planlama gibi kutsal bir görevin altından başarıyla kalkmaya çalışıyoruz. İlk günkü hevesle hizmet veriyor ve kalite standardımızın daha iyi olması için kendimizi devamlı yeniliyoruz.

Düğün organizasyonunuz için gerekli olan detayları tamamlamadan önce bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bugünlerin hayalinizdeki gibi olması için taleplerinizi göz önünde bulunduracak ve her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayacağız.

En yeni trendleri takip eden, sayısız organizasyona imza atan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz gece boyunca sizin yanınızda olacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan geceyi tamamlamanıza yardımcı olacak.

Düğününüzü nasıl bir konseptte gerçekleştirmek istiyorsunuz? Aklınıza gelecek her konsepti organizasyon şirketimizde bulabileceksiniz. Dilerseniz önerilerde bulunabiliyor ve tarzınıza göre güzel bir düğünü sevdiklerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarında değil, kına gecesi, söz ve nişan, doğum günleri, baby shower gibi özel anlarınızda da yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, lansmanlar, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle
verimli bir hazırlık aşaması geçirebilir, tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olabiliriz.

Kusursuz bir düğün için daha ne bekliyorsunuz! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: merkez-SİVAS

Lal Concept Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.