Evren Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Atakum, Samsun

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern

Önerilen Firmalar

Ashka Organizasyon
20

Atakum

Ashka Organizasyon

10-20 TL
Artı Plus Organizasyon
188 22 10

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

5-10 TL
Ebru Wedding Organizasyon
18 4

İlkadım

Ebru Wedding Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

15 yıldır en özel gününüz olan düğününüzün organizasyonlarını yapıyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeniliklere hep açığız ve Türkiye standartlarına uymak için her yıl eksikliklerimizi tamamlama adına çalışmalar yaptık. Size Evren Organizasyon Taşköprü-Kastamonu’da olmak üzere Samsun ve yakın şehirlerde hizmet veriyoruz. İstediğiniz organizasyon türüne göre 25-30 kişilik değişen profesyonel bir ekibimiz var. Havai fişek eğitimi aldık ve görsel açıdan da sizi tatmin ediyoruz.

Davetlileri yönlendirebilecek, gelin ve damadın yanında olup yönlendirmesini yapacak ayrıca zaman yönlendirmesini yapacak olan deneyimli organizasyon sorumlumuz ile size sorunsuz bir düğün imkânı sunuyoruz. Modern stilimizle size uygun konsept geliştirebiliyoruz ve dilediğiniz süslemeyi yapabiliyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde sizi ve misafirlerinizi ağırlıyor. Sandalye çeşidi olarak Napolyon sandalye ve isteğe göre doğal çiçek kullanıyoruz. Ayrıca dilerseniz ürünlerimizi tek tek kiralıyoruz. Çalışmalarımızı görmeniz için size örnek masa hazırlıyoruz. Böylece misafirlerinizi nasıl oturtacağınızı belirleyebilirsiniz ve zevkinize göre çeşitlilik sağlayabiliriz. Mutluluğunuza aileniz ve sevdiklerinizle birlikte ilk kez adım attığınız nişanınızda da organizasyon yapabiliriz ya da isterseniz nişan masanızı temin edebiliriz. Açılışlardan sünnet törenine kadar dilediğiniz organizasyonu sizin için gerçekleştiriyoruz, ihtiyaçlarınızı temin ediyoruz ve takibini yapıyoruz. Siz isteyin biz yapalım.

Peki bizimle ne kadar önce iletişime geçmelisiniz?

En geç üç hafta önceden iletişime geçerseniz istediğiniz organizasyonu zevkinize göre düzenleyebiliriz. Ücret kriterimiz istediğiniz şehrin yakınlığına ve olmasını düşündüğünüz organizasyona göre değişiyor. Düğün telaşınız nedeniyle misafirleriniz nasıl oturacak, renk uyumu nasıl olacak, yemekli düğün isterseniz soğuk yemek servisi olursa korkularınızı ve tereddütlerinizi anlıyoruz ve bütün bunların en iyi şekilde olması için ekibimiz olarak en iyi şekilde hizmet imkânı sunuyoruz. Hayalinizde olmasını istediğiniz bir organizasyon türü ve bize sormak istediğiniz bir konu varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Ertan Kole

  • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.