Kapris Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, DJ, Catering, Barkovizyon, Davetiye, Dekor, Çiçek, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Mekan giydirme, LCV hizmeti, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Sanatçı, Pasta, Masa / sandalye temini, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verirken her şeyin A’dan Z’ye mükemmel detaylarla süslü olduğu bir organizasyonun kahramanı olmak ister misiniz? Kapris Organizasyon Nevşehir’de bu beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Siz sadece isteyin ve ardından hayallerinizin gerçekleşmesini izleyin!

Profesyonel, işini severek yapan ve alanında deneyimli kişilerle birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle önceliğimiz daima en iyi hizmeti sunmak olduğu için her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergiliyoruz. Bunun için de düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgilerin ışığında yaptığımız çalışma örneklerimizi de sizinle paylaşarak size özel bir konsept oluşturuyoruz.

Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm organizasyon trendlerini yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Şık aksesuarlarımızın yanı sıra sahne ve ses sistemleri için de teknolojik ekipmanlarımıza hizmet içeriklerimiz esnasında yer veriyoruz. Düğün mekanınızın fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak, davetli sayınız doğrultusunda süslemeler ve hazırlıklar yapıyoruz. Her şeyi sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz.

Masa üstlerinde kullanılacak yemek takımlarını, balonları, masa ve sandalye örtülerini, tülleri, tüyleri, mumları, nikah masası süslemeleri, müzik seçimini, sanatçı tercihini ve ışıklandırma sistemi gibi daha pek çok detayı düğün gününüz için özenle hazırlıyoruz. Üstelik sadece düğünler için çalışmakla yetinmiyor aynı zamanda kurumsal etkinlikler, tanınan markalar, kına geceleri, nişanlar, doğum günü kutlamaları ve parti gibi çok sayıda organizasyona da imza atıyoruz.

Siz de Nevşehir düğün organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Kapris’in şanslı çiftlerinden biri olmak ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, telefon numarasını ve mail adresini kullanarak bizimle rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Bozbey

  • Adres: NevşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!