Mustafa Mert Orkestrası

E-posta Gönder

Mustafa Mert Orkestrası

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, DJ, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Sanatçı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Mustafa Mert Orkestrası tamamen Türkçe Popüler müzik

Önerilen Firmalar

Fundamental Düğün Organizasyon
28

Bodrum

Fundamental Düğün Organizasyon

100 TL ve üzeri
Denizay Prestij Organizasyon
38 10

Milas

Denizay Prestij Organizasyon

75-100 TL
Merve Yağmur Organizasyon Ve Çiçekçilik
103 5 10

Bodrum

Merve Yağmur Organizasyon Ve Çiçekçilik

75-100 TL

Hakkında

Bir düğünü hayallerinizdeki gibi yapanlar kimlerdir? Cevap şüphesiz ki düğün organizasyon şirketleri. Mustafa Mert Orkestrası olarak hem düğününüzü organize ediyor hem de keyifli şarkılarla eğlencenize renk katıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte tecrübelerimizi sizinle paylaşmayı heyecanla bekliyoruz.

Düğün gününün ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sizin kadar hassasiyetle yaklaştığımızı bilmenizi isteriz. Profesyonel iş ahlakımız, işimize bakış açımız da hep bunu destekleyen tarzda oldu. Bu sebeple şu zamana kadar birçok çiftimiz ile gece sonunda gülerek vedalaştık. Her birini ailemizden biri gibi görüyor ve özel günlerini paylaştığımız için kendimizi çok mutlu hissediyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek planlamalara başlıyoruz. Bir organizasyonunun planlaması ve yönetim süreci iyiyse, ortaya hayalini kurduğunuz davetin çıkacağına emin olabilirsiniz. Bu sebeple planlama sürecini sizinle birlikte yapıyoruz. İsteklerinizden konuşuyor, detaylara iniyoruz. Aynı zamanda bir orkestra olduğumuz için gecenize damga vuracak şarkılardan da konuşuyoruz. Kararlarınızın neler olduğunu öğrendikten sonra tüm süreci biz ele alıyoruz. İşte burada da organizasyon yönetimimiz devreye giriyor. Hem düğün öncesi hem de düğün esnasında işleri başta konuştuğumuz gibi yürütüyor, organizasyonunun sorunsuz ve eksiksiz olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Diğer Muğla düğün organizasyon şirketlerinden farkımız ise, orkestrada karşınıza çıkıyor. Bir düğünü neşeli kılan en büyük etkenlerden biri şarkılar ve renkli bir orkestradır. Müzik hoş olduğu zaman herkes keyifli vakit geçiriyor ve uzun süre akıllarda edilen danslar kalıyor. Bu sebeple giriş şarkınızdan eğlence sonuna kadar her şeyi önceden planladığımız için keyifli bir gün geçiriyorsunuz.

Sıradaki mutlu çift niye siz olmayasınız? Fethiye düğün organizasyon şirketleri arasındaki farkımızı hissetmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Bunun için yandaki ücretsiz fiyat teklifi al formunu eksiksiz doldurmanız ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmanız gerekiyor. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Mustafa Mert

  • Adres: Cumhuriyet Mah. 503 Sok. Gürak İş Merkezi K:3 N:24 Fethiye/Muğla

Mustafa Mert Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!