Malatya Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Davetiye, Havai fişek, Pasta, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Malatya Organizasyon adının kapsayıcılığı ile 2000’li yıllarda şirketimizi kurduk. Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için ise fevkalade bir deneyime ve bilgi birikimine sahibiz. Malatya düğün organizasyonu bizim en severek yaptığımız işlerden bir tanesi. Üstelik sadece Malatya’da değil, aldığımız talepler doğrultusunda çevre illerin tamamına hizmetlerimizi götürüyoruz.

Düğününüzü ister lüks bir otelde yapın isterse mütevazı bir düğün salonunda bizim için hiç fark etmez. Hatta dilerseniz evinizin bahçesinde bile yapabilirsiniz. Biz mekân fark etmeksizin istediğiniz konseptte dilediğiniz özelliklere sahip bir düğünü size özel olarak tasarlayabiliriz. Masa sandalye kurumlarından mekân süslemelerine, müzikten ses ve ışık düzenlemelerine varana kadar tüm detayları sağlayabiliriz.

Düğünlere dair yapılabilecek ne varsa bizde bulabilirsiniz. Eğer talepte bulunduğunuz hizmet bizzat bizde yoksa sahip olduğumuz çözüm ortakları aracılığı ile bunları size yine de ulaştırabiliriz. Özel gün organizasyonlarının a’dan z’ye, en büyük özelliklerinden en ince ayrıntılarına kadar tek bir elden çıkması gerektiğine inanıyoruz, bu sebeple mümkün olan her hizmeti bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz. Bunu yapmamızın asıl sebebi ise her şeyin belirli bir konsept dâhilinde eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini istememizden kaynaklanıyor. Tüm düğünü bize emanet eden çiftlerimiz şimdiye dek asla pişman olmadılar çünkü her şey ile biz ilgilendiğimiz için belli bir plan programa göre ilerleyip kusursuz olarak organizasyonları düzenliyoruz.

Düğünler haricinde başta kına geceleri olmak üzere; söz ve nişan törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, galalar, balolar, kongreler ve kurumsal etkinliklerde de grup organizasyonları düzenliyoruz. Her etkinliği aynı değerde görüyor ve her birini özenerek hayata geçiriyoruz.

Eğer her şeyin kusursuz gerçekleşmesi için kendinize bir Malatya Organizasyon firması arıyorsanız galiba bulmuş olabilirsiniz. Bundan emin olmak için ise yapmanız gereken tek şey sayfadaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi almak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstiklal Mah. Bozanoğlu Sk. Kılınç Ap. Altı No:39/A Battalgazi / Malatya

Malatya Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!