Türkata Concept

1

E-posta Gönder

0232 335 5024

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Buca, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Balayı, Davetiye, Çiçek, Araç kiralama, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Pasta, LCV hizmeti, Havai fişek, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Sanatçı, Masa / sandalye temini, DJ, Catering, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Organizasyon planlaması ve yönetimi konusunda faaliyet gösteren yenilikçi bir şirket olarak sizler için hem modern , hem rustik ,alternatif örnekler sunarak hayallerinizi gerçeğe taşıyoruz.Organizasyonlarımızı size özel tasarımlarla kişiye özel kılıyoruz.

Hakkında

Uzun süredir bu özel günü bekliyordunuz, nihayet geldi çattı! Yaklaşan düğün tarihinizle birlikte mutluluk ve heyecanınızın da arttığını tahmin ediyoruz. Peki, bu mutluluk ve heyecanı sevdiklerinizle paylaşacağınız bu özel günde ne gibi hazırlıklar yapıyorsunuz? Biz, Türkata Concept olarak diyoruz ki; düğün salonlarının verdiği kısıtlı imkânlara bağlı kalmayın, yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren tecrübeli bir organizasyon firmasından yardım alın. Sizlerin yanında olmak ve bu özel ânları hayallerinizdeki gibi ölümsüzleştirmek en büyük amacımız!

Çiftlerin mutlu günlerinde yanında olma hevesimiz 1985 yılında başladı. Önce müzisyen olarak başlayan bu yolculuk, 2000’li yıllarda ışık, ses, sahne ve konser organizasyonlarıyla devam etti. 2003 yılında Atamüzik ve Organizasyon olarak kurumsallaştı ve 6 yıl sonunda da GRUP Ata ve Grup Türkiyem’in birleşmesiyle TÜRKATA markası ortaya çıktı. 2009 yılından beri aktif olarak Türkata Organizasyon farkını önce İzmir’de sonra da çevre illerde hissettirmeye çalışıyoruz.

Bu süreci en iyi şekilde geçirmeye çalıştık ve kendimizi sürekli geliştirdik. Hem kullandığımız aksesuar ve ekipmanlarda hem de hizmet kalitemizde devamlı yeniliklere gittik ve çağa ayak uydurduk. Bu sayede de İzmir’de birçok çiftin tercihlerinde ilk sırada yer aldık.

En büyük özelliğimiz, çiftlerimizin fikir ve düşüncelerine önem vermek, hayallerini gerçekleştirmek için özverili bir şekilde çalışmak. Bu yüzden tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile gerekli durumlarda konsept önerilerinde, süsleme tavsiyelerinde bulunabiliyoruz. Özel dekor çalışmaları gerçekleştiriyor, rüstik, bohem, vintage, country gibi tasarımlarla yaratıcı konsept seçenekleri sunuyoruz.

Tüm bu bilgilerden yararlanarak düğününüz için kusursuz bir hizmet almak isteyen herkesi, bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Kasım Doğan Bulanık

Ece Asena Bulanık

  • Telefon: 0232 335 5024

  • Adres: 211 Sk. No: 25 /A Buca/İzmir

Türkata Concept Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!