Bybarbaros Çakmak Catering

E-posta Gönder

0232 335 5742

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Paket Fiyatı

Fotoğraf ve video

Verilen Hizmetler

Bornova, İzmir

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Fotoğraf ve video
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? 2003 yılında kurulmuş merkez olarak Ankara’da faaliyet gösteren ve Ege bölgesini pilot bölge olarak belirleyen bir şirkettir. Organizasyon planlaması ve yönetimi konusunda faaliyet gösteren modern ve yenilikçi bir şirket olarak yapılanarak bir çok alanda faaliyet gösterecek şekilde yapılandık. Yönetim konusunda uzmanlığımızı Kurumsal etkinlikler, Görsel kimliklendirme, Düğün, Davet, Eğlence etkinlikleri, Piknik ve İşletme danışmanlığı alanlarında kullanıyoruz. İletişim konusunda 360 derece hizmet prensibi doğrultusunda, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte verimlilik ve yararlılık gibi kurumsal özelliklerimizi üstlendiğimiz tüm etkinliklerde paylaşıyoruz.

Hakkında

Hayallerinizdeki düğüne İzmir’in en tecrübeli ekiplerinden biri olan By Barbaros Çakmak sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Profesyonel bir organizasyon firması olarak tabii ki zaman, mekân ve konum ayırt etmiyoruz. İster şık bir otel düğünü, ister elit bir havuzbaşı veya isterseniz de eğlenceli bir salon düğünü, bizim için türünün bir önemi yok. İzmir haricinde de hizmet verebiliyor ve hem açık alan hem de kapalı alan fark etmeksizin organizasyon düzenleyebiliyoruz.

Çiftlerimize özel ve kişisel hizmet vermeyi seviyoruz. Gelin ve damat ile birlikte toplantı yapıp onların zevk ve beklentilerini öğrenerek özel konseptler geliştiriyoruz. Seçtikleri masa sandalye modeli, süsleme ve renkleri kullanarak demo masa yapıyor ve beğenilerine sunuyoruz.

Çiftlerimizin düğün tarihlerini belirlediklerinde mümkün olan en yakın zamanda bizimle iletişime geçmelerini diliyoruz ki onlara en iyi şekilde yardımcı olabilelim. Organizasyondan en az 2 hafta önce bize ulaşırsanız hazırlıklar için gereken zaman sahip oluruz. Unutmayın ki daha erken rezervasyon yapıldığında o gün için başka bir çift ile anlaşmış olma ihtimalimiz düşecektir.

Düğünler haricinde diğer organizasyon türlerinde de aynı özenle profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Nişan merasimleri, sünnet törenleri geliyor ve açılışlar, konsept doğum günü kutlamaları, mezuniyet baloları, partiler, davetler, kokteyller, kurumsal etkinlikler, lansmanlar, toplu yemekler ve bu minvalde aklınıza gelebilecek diğer organizasyonlar ise bunlardan bazıları.

Her ne sebep ile olursa olsun etkinliğinizi güvenilir ve tecrübeli ellere emanet etmenizde fayda var. Bornova düğün organizasyon şirketleri arasından Bybarbaros Çakmak’ı tercih ediyorsanız hemen sayfanın yukarısında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bizi numaramızı tuşlayarak arayabileceğiniz gibi mail butonuna tıklayarak bize mesaj yazabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz. Fiyat teklifi veya randevu almak için gecikmeyin, hayallerinizdeki düğün için sizi bekliyoruz.

İletişim

Barbaros Çakmak

  • Telefon: 0232 335 5742

  • Adres: Yakaköy Mah. Melisa Sok. No:11 Bornova / İzmir

Bybarbaros Çakmak Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!