Petunys Çiçekçilik

E-posta Gönder

Petunys Çiçekçilik

Düğün Organizasyon

Kategori

Aliağa, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
100 4 7

Konak

Mona Event Wedding

Mona Event & Wedding Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup , tekrarı v...

Elsa Davet Organizasyon
138 3 54

Bornova

Elsa Davet Organizasyon

İzmir’de standart bir düğün yerine katılan herkesin aklında yer edecek sıra...

Hakkında

Petunya Çiçekçilik ile müşteriler davetlerinde ve organizasyonlarında gerekli gördükleri süslemeleri ve çiçekleri elde edebilmektedirler sizlerde davetlerinizde ve organizasyonlarınızda çiçeklerle süslemeler gerçekleştirmek için iletişime geçebilirsiniz. Burada her türlü konseptlere göre değişen özelliklerde organizasyon hizmetleri verilmektedir. Sizlerde istediğiniz tarzlara göre değişen özelliklerde hizmetleri elde edebilirsiniz. Düğünler, kına geceleri, nişan, söz gibi çok çeşitli konularda yer alan davetler için gerekli olan organizasyon hizmetlerini rahatlıkla elde edebilirsiniz. Herkese göre değişen özelliklerde bu hizmetler verilir. Her bütçeye uygun olacak şekillerde ekipler çalışmalar göstermektedirler. İletişime geçerek bu hizmetler hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Tecrübeli ekipler her konuda kişilere yardımcı olmaktadırlar. İş yemekleri, iş davetleri gibi organizasyonlar içinde bu hizmetleri alabilirsiniz.

İletişim

Sayim Bostan

  • Adres: Ali Cetinkaya Bul. no70/A Alsancak -Izmir

Petunys Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.