Dream Factory Team

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Aliağa, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
100 4 7

Konak

Mona Event Wedding

Mona Event & Wedding Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup , tekrarı v...

Elsa Davet Organizasyon
138 3 54

Bornova

Elsa Davet Organizasyon

İzmir’de standart bir düğün yerine katılan herkesin aklında yer edecek sıra...

Hakkında

Düğün organizasyonu ayrıntılı bir iştir ve profesyonellik gerektirir. Düğün gününüzün hayallerinizi süsleyecek şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız mutlaka organizasyon firmasından destek almalısınız. Hem ekonomik hem de kaliteli bir organizasyon firması arıyorsanız Dream Factory Team tam size göre. Firmamız uzun yıllardan beri organizasyon konusunda hizmet sunuyor. Sizlerde güvenebileceğiniz bir organizasyon firmasıyla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Düğün günü organizasyon hizmetlerine başlamadan önce gelin ve damatla ön görüşme yapıyor, istek ve beklentilerini dinliyoruz. Onların hayallerini gerçeğe dönüştürebilmek için çalışıyor ve organizasyon hizmetlerimizi düğünden önce görmelerini sağlıyoruz. Herhangi bir eksikliğin tespit edilmesi halinde eksiklerimizi tamamlıyor ve hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan organizasyon hizmetlerimizi tamamlamak için çalışıyoruz.

İletişim

Didem Baydar

  • Adres: 1393 Sokak No:9 Şafak Apt. Daire:1 Alsancak/İZMİR

Dream Factory Team Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.