Design By Bülent Mumcu

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Aliağa, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
100 4 7

Konak

Mona Event Wedding

Mona Event & Wedding Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup , tekrarı v...

Elsa Davet Organizasyon
138 3 54

Bornova

Elsa Davet Organizasyon

İzmir’de standart bir düğün yerine katılan herkesin aklında yer edecek sıra...

Hakkında

İzmir şehrinde düğün ve önemli davetler için organizasyon şirketi arıyorsanız bu arayışınızı sonlandırabileceğiniz kaliteli bir şirketle tanışma zamanınız geldi. Desing By Bülent Mumcu olarak organizasyon alanında başarılı hizmetler veren bu alanda yıllarca çalılşarak deneyim ve tecrübe sahibi bir ekiple çalışmanız işinizi kolaylaştıracak ve istediğiniz sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Sizde yıllardır hizmet veren bu şirketle çalışarak düğün ve davetler için birçok ayarlamayı tek başınıza yapmaktan kurtulabilirsiniz. Verilen hizmetler arasında mekan ayarlamaları, mekan süslemeleri, mekan ayadınlatması, ışık ve ses sistemleri, sanatçı ayarlama, müzik grubu bulma, dekor, dizayn ve süsleme bulunuyor. İsterseniz servis elemanları da ayarlanarak sizin için kusursuz bir ortam yaratılabilir.

İletişim

Bulent Mumcu

  • Adres: MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.