ata-can organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Araç kiralama

Verilen Hizmetler

Urla, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme

Önerilen Firmalar

Mavişehir Denizkent Organizasyon
57 2 9

Konak

Mavişehir Denizkent Organizasyon

Bu mutlu birlikteliğinizi kusursuz bir düğün ile taçlandırmak ve sevdikleri...

Namlı Wedding
49 1

Karşıyaka

Namlı Wedding

Sizi ve davetlilerinizi büyüleyecek, yıllarca unutamayacağınız düğün organi...

Keddy Dizayn
160 1

Karşıyaka

Keddy Dizayn

Büyük işlerin güzelliği detaylarında gizlidir..Biz bu detayları sizin yerin...

Hakkında

Davet Organizasyon ve Turizm Danışmanlık hizmetlerinde sektörün öncülüğünü yapan "ATA-CAN ORGANİZASYON" kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışıyla Türk Turizm ve Organizasyon Sektörüne hizmet veren saygın kuruluşlarla olumlu ilişkileri, özenli, mükemmeli arayan titiz çalışması ve dürüstlük ilkesini herşeyin üstünde tutan deneyimli kadrosu ile firmamız üstlendiği her projede en verimli ve en ekonomik çözümler üretmektedir.

ATA-CAN ORGANİZASYON, Master-Group Organizasyon Platformu İzmir Temsilcisi olarak, bir yandan Davet Organizayonu hizmeti sunarken diğer yandan da gerçek "Tanıtım ve Halkla İlişikiler" işlerini yerine getirmektedir.

Firmamız, ayrıca hızla gelişen ve küreselleşen iş dünyamızın ihtiyaçları doğrultusunda, şirketlerin bünyesinde her geçen gün daha çok önem kazanan "Danışmanlık, Tanıtım ve Halkla İlişkiler" alanlarında hizmet vermek üzere bünyesinde "Kurumsal Hizmetler" birimini oluşturmuştur.

ATA-CAN ORGANİZASYON, deneyimi, kalite güvencesi, dinamik ve uzman kadrosu ile tüm Kurumsal Organizasyon ve Davet Organizasyon etkinliklerinizde hizmetinizde olacaktır.

Saygılarımızla

İletişim

Erdogan Sarihan

  • Adres: Hacısalihoğlu Mh polen sk no 5 a urla izmir

ata-can organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.