Zen Davet*

Zen Davet
ZEN DAVET sıradan olmayı değil, farklı olmayı, sektörde marka olmayı hedefleyen, geçmişte edindiğimiz tecrübe ve bilinçle bugün müşteri ve tedarikçilerimizle olan işbirliğimize yansıtarak büyümeyi hedefleyen organizasyon firmasıdır. Ekipman ve Organizasyon sektöründe kat ettiğimiz olumlu mesafenin, bu altyapının, vizyonun ve en önemlisi sizlerin desteğinizin eseri olduğuna inanıyoruz. Bu yoldaki vizyonumuz kısa ve net bir şekilde; Fark yaratmak, çözüm üretmek. Bizimle çalışan, iş yapan herkesin sürekli memnuniyeti ve takdirini kazanmak. Seçtiğiniz mekânları tecrübeli, dinamik ve profesyonel kadromuzla, yaratıcı tasarımlarımız, farklı dekor, süsleme ve animasyonlarımız ile daima hatırlanacak, büyüleyici bir atmosfere dönüştürüyoruz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve güncel trendleri takip ederek yeniliklere açık bir şekilde kendini sürekli geliştiren profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize mükemmeli sunmaktayız. İşimize duyduğumuz sevgi ve özen, benimsediğimiz iş ahlakı başlıca ilkelerimiz, yaptığımız organizasyon sonucunda müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz gülümseme ve aldığımız teşekkür ise ödülümüzdür.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
DU Duygu Düğün Tarihi: 23/06/2018

Özellikle Yasemin Hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum..

AH AHMET Düğün Tarihi: 30/09/2017

Benim iletişime geçtigim firmalar içinde benimle en çok ilgilenen ve beni dogru yola sevk eden tek firma çok teşekkurler ederim Haluk bey

D&A Didem & Anıl Düğün Tarihi: 02/09/2017

Merhabalar: Zen Davetle Anlaşmadan Önce Birkaç Organizasyon Firmasıyla Görüşmüştük.fakat Bazı Sebeplerden Içimize Sinmemişti.zen Davet Bize Sunduğu Alternatiflerle Işimizi Her Açıdan Çok Kolaylaştırdığı Gibi Istedimiz Her Tür Detay Aynen Yerne Getirildi.etrafımızdaki Insanarn Düğünlerinde Yaşadığı Br Takım Sıkıntılardan Dolayı Teredüütlerimiz Vardı.ancak Zen Davet Profosyonelliği Ve Samimiyeti Ile Bizdeki O Gerginliğ Tamamen Sıfıra Indirdi.ve Düğünümde Organizasyon Kusursudu.çok Teşekkür Ederi Kendilerine.iyiki Zen Daveti Tercih Etmişz.

M&E Merve & Emre Düğün Tarihi: 05/08/2017

Merhabalar; Hayalleri̇mdeki̇ Düğünü Gerçeğe Çevi̇ren,her Tür Detayla İnce İnce İlgi̇lenen,tüm Zen Davet Çalişanlarina Sami̇mi̇yetlri̇nden,emekleri̇nden Dolayi Çok Teşekkür Ediyorum.sayenizde Çok Güzl Bir Düğün Oldu.sonsuz Teşekkürler.gönül Rahatlığıyla Tavsiye Ederim.

A&S Ayşe & Serkan Düğün Tarihi: 20/05/2017

Merhabalar Her Şey Güzeldi,emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler,yer Mekan Çok Güzeldi,düğünü Olacak Herkese Mekanı Tavsiye Ederim.

S&M Selma & Mehmet Düğün Tarihi: 10/05/2017

Merhabalar,herşey Çok Güzeldi̇,çalişanlar Büyük Bi̇r Ti̇ti̇zli̇kle,i̇şleri̇ni̇ Yaptilar.emeği̇ Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederi̇z.

S&S Sezen & Serkan Düğün Tarihi: 10/05/2017

Merhabalar Bu Güzel Günümüzde Yanımızda Olan Herşeyimizle Eksizsiz Ilgilenen Zen Ailesine Teşekkür Ederiz.

A&A Ayse & Ahmet Düğün Tarihi: 09/05/2017

Düğünüm Esnasında Meydana Gelebilecek Tüm Aksilikleri Önceden Öngörerek Muhteşem Bir Düğün Gerçekleştiren Znd Davet Çalışanlarına Sonsuz Teşekkur Ederim. Katılan Tüm Davetlilerimizden Düğün Hakkında Aldıgımız Yorumlar Mükemmeldi.

F&A Fatma & Ali Düğün Tarihi: 08/05/2017

Tavsiye Üzerine Zen Davetle Anlaştık,sonuç Mükemmeldi,herşey Eksiksiz Çalışanların Güler Yüzlü Ve Samimi Olmasından Dolayı Çok Memnun Kaldık. Herkese Tavsiye Ederiz Teşekkürler Zen Ailesi...

A&M Ayşe & Murat Düğün Tarihi: 06/05/2017

Merhabalar Herşey Muazzamdı,teşekkürler Zen Ailesi

N&F Nermin & Fikret Düğün Tarihi: 05/05/2017

Merhabalr Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler.çok Güzel Bir Organizasyondu.

S&Ö Seray & Ömer Düğün Tarihi: 05/05/2017

Iyi Günler,eksizksiz Çok Güzel Bir Organizasyondu.emeği Geçen Herkese Teşekkürlerimizi Bir Borç Biliriz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Zen Davet ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zen Davet hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap