Yediden Yetmişe Event

2

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Bugüne kadar pek çok başarılı organizasyona imza atmış firmamız, düğün, kına, açılış, kokteyl, bayi yemekleri, otel galaları gibi birçok özel gün ve davetler için hizmet verebiliyor. Planlama aşamasından sunuma kadar her detayı %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla düşünüyor, yıllarca unutulmayacak davetler organize ediyoruz.

Yediden Yetmişe Event olarak, ihtiyaçlarınıza özel yaratıcı çözümler sunuyoruz. Özel günleriniz bizim için de özel! Bu sebepten her organizasyonumuzun özgün olması için koordineli hareket ediyoruz. Tamamen içinize sinen kusursuz bir organizasyon süreci için ilk olarak sizinle detayları konuşmak için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede sahip olduğumuz hizmet içeriğini size detaylı bir şekilde anlatıyor, organizasyonlarınız için hayallerinize ışık tutacak fikirler üretiyoruz.

Düğün mekânınızda yapacağımız dekorasyonu görmek isteyen çiftlerimiz için bir demo masa hazırlıyoruz. Belirli bir tema ve konsepti dikkate alarak hazırladığımız bu demo masada içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda hemen değişiklik yapabiliyoruz.

Özellikle düğünlerin çiftlerimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle A’dan Z’ye detaylı planlama yaparak, herhangi bir problem yaşamamanızı sağlayacak profesyonel bir ekiple çalışmayı tercih ettik. Uzun yıllardır bu sektörde olup başarılı işlere imza atmış bu uzman ekibimizden dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden beri tek amacımız, İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında tercih edilen ilk firma olmak ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerle çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak. Bu amaç için kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyor, yenilikçi bir anlayış ile faaliyet gösteriyoruz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde de hizmet veren organizasyon firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Dilek Simsek

  • Adres: Yenigöl Mah. Gül Sok. No:21 Muratpaşa / Antalya

Yediden Yetmişe Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!