Set Events

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Havai fişek, LCV hizmeti, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftlerin istediği pek çok stilde çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
179 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

5-10 TL
Kiraliksamdan.com
50 3 12

Şişli

Kiraliksamdan.com

20-30 TL
Organizasyon Evi
16 1 4

Zeytinburnu

Organizasyon Evi

20-30 TL

Hakkında

Sizi önemsiyoruz. Hayalinizdekini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Organizasyon yapabilmek bir beceri işidir. Çünkü o kadar ayrıntılı bir süreç ki… Bu süreci iyi idare etmeniz ve zaman yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Organizasyon sahipleri için gerçekten tadını çıkarabilecekleri bir organizasyon olması gerekir.

Sizi önemsediğimizi dile getirmiştik öncesinde. Bunun için önemli noktalardan olan demo masa hazırlama kısmına dikkat ediyoruz. En az 2 tane demo masa hazırlıyoruz. Hatta bazen gerekirse bu 3’e bile çıkabiliyor. Böylece birden fazla seçenekle karşı karşıya kalıyorsunuz. Seçim konusunda ne kadar çok seçenek olursa o kadar ufkunuz genişliyor ve seçtiğiniz masa tam anlamıyla içinize sinmiş oluyor. Hazırladığımız masa doğrultusunda istenen başka noktalarda varsa ekliyor ve bütçemizi ona göre belirliyoruz. Canlı çiçek kullanımı bizim olmazsa olmazımız. Ancak böyle olduğu zaman doğallığı yakalamış oluyoruz.

Masa, sandalye gibi birçok konuda seçeneklerimiz var. Böylece çeşit konusunda bu kısımda da sıkıntı yaşamıyorsunuz. İstediğiniz takdirde ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Organizasyon esnasında da başından sonuna kadar birisi duruyor ve sizinle ilgileniyor. Herhangi bir sorunda ya da çözümü bilinemeyen bir durumda size yardımcı oluyor. Gün boyu asiste edilerek rahat bir şekilde düğün gününüzü geçiriyorsunuz. Beraber karar verdiğimiz düğün organizasyon konseptleri konusunda her şekilde istediklerinizi temin ediyoruz. Yeter ki bizimle paylaşın ve sizin için yaratalım. Set Events olarak bu güzel günlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

İletişim

Ümmühan Pekdemir

  • Adres: Beylikdüzü

Set Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.