Pınar'la İlk Adım Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Kişiye özel çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Nesif Davet Organizasyon
12 1

Kağıthane

Nesif Davet Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Aktif olarak 3 yıldır organizasyon işiyle ilgileniyoruz. Düğün, kına gibi özel günlerinizin organizasyonları için mutlulukla hizmet veriyoruz. Ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar için bile alternatif planlar yapıyoruz. Ekibimizle birlikte son derece profesyonel ve kaliteli çalışıyoruz. Amacımız, organizasyon sonunda sizi memnun edebilmek.

20 senedir muhasebecilik yaptığım için kişilerin bütçesinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyorum. “Bütçeyle ne yapılabilir?” diye düşünerek planımızı ona göre şekillendiriyoruz. Zaten organizasyon yaptırmak isterseniz geldiğinizde size soracağımız ilk sorular şunlar: “Tarih Nedir?”, “Bütçe Nedir?”. Bu iki soru organizasyonun sürecinin nasıl şekilleneceğini bize gösteriyor. Böylece karar verilen tarihte bütçe dostu bir organizasyonunuz oluyor. Organizasyon sürecimizde dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan bir diğeri de kişiye özel olması. Sadece sizi değil ailelerinizi de dikkate alıyoruz. Çünkü her iki tarafın aileleri farklı şehir ve yörelerden geliyor olabilirler. Bu yüzden hem sizin hem onların mutlu olmaları için özel bir konsept yaratıyoruz. Var olan konseptlerimizden de istediğiniz şekilde ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Sınırları esnek olan bir organizasyon şirketiyiz.

“Bu sene doğum günüm kötü geçti. Seneye daha güzelini yaparım” diye düşünebilirsiniz. Ama bu durum düğün için geçerli değil. Kötü geçirilen bir düğün ya da kına gecesi hep kötü hatırlanır ve tekrarı olmaz. Bu yüzden mutlu olabilmeniz için, organizasyonun kalitesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hatta bazen daha fazlasını. Nasıl mı? Sadece süslememizi yaptık, işimiz gitti, gidiyoruz demiyoruz. Organizasyon ile A’dan Z’ye ilgileniyoruz. Diyelim ayrı bir Catering ya da Pastacı ile çalıştınız ve bir aksilik çıktı. Planlamalar tutmadı. Hiç önemli değil. Çünkü bu aksiliklerde hemen kısa sürede çözümler yaratıp biz ilgileniyoruz. Dediğimiz gibi, özel günlerin bir daha tekrarı olmuyor.

Pınar’la İlk Adım Organizasyon Avcılar olarak anlaşmalı mekanlarımız var. Peki bunun avantajı nedir? Şöyle ki bir çift olarak bir mekana gidip fiyat almanızla bizim o mekândan fiyat almamız çok farklı oluyor. Aynı zamanda bunu hizmet içinde söyleyebiliriz. Biz fiyat aldığımız takdirde hem size daha avantajlı oluyor hem de bütçenizde mekâna ayırdığınız paradan arda kalan kısmı da organizasyonun diğer süreçleri için değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca dönem dönem yaptığımız kampanyalarla da bunu bir fiyat avantajına dönüştürebilirsiniz.

Kına, düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarında ilk adımlarınızı birlikte atmaya talibiz. Siz de bizimle aynı düşünüyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece tekrarı olmayan özel günleriniz için güvenilir bir organizasyon geçirmiş olursunuz.

İletişim

Pınar Taban

  • Adres: AvcılarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!