Peri Masalı Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Çatalca, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Parti, Kurumsal etkinlikler, Nişan

Önerilen Firmalar

Aslı Türker Events
42 3

Sarıyer

Aslı Türker Events

30-40 TL
Kiraliksamdan.com
50 3 12

Şişli

Kiraliksamdan.com

20-30 TL
Weddingland
62 2 12

Şişli

Weddingland

30-40 TL

Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzün bir peri masalı gibi gerçekleşmesi için seçebileceğiniz en uygun organizasyon firması Peri Masalı Organizasyon!

Uzun yıllardan beri düzenlediğimiz organizasyonlarda mutlu çiftlerin hayal ettikleri ortamları hayata geçirerek mutluluklarına ortak olduk. Şimdi sizin masalınıza ortak olarak mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz! Peri Masalı Organizasyon Çatalca olarak bizim içi en önemli olan şey isteklerinizi yerine getirebilmek. Bu amaç için özveriyle çalışan güler yüzlü personelimiz sayesinde bu işin altından başarıyla kalkabiliyoruz. Düğün, kına gecesi, doğum günü partisi ve nişan gibi organizasyonlar düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyiz.

Söylediğimiz gibi bizim için en önemli olan nokta sizin istediğiniz atmosferi hayata geçirebilmek. Bu yüzden de ilk andan itibaren dikkatle istek ve düşüncelerinizi dinliyoruz ve bu sayede en ufak detaylara kadar nasıl bir çalışma gerçekleştirmemiz gerektiğini planlıyoruz. Düğün gününüzde oluşturmak istediğiniz atmosfere uygun süslemeler sizi hazır bekliyor olacak! Ayrıca nikah masanızı ve gelin yolunu en şık şekilde dizayn ediyoruz. Böylece gecenin en önemli anlarının yaşanacağı alanlarda hoş bir görüntü oluşmuş oluyor. Yine düğününüzde oturma düzenini de davetinize katılacak konuk sayınıza göre ayarlıyoruz. Ailesi ile beraber mutluluğunuzu paylaşmaya gelen misafirleriniz için özel aile masaları kurma imkânına sahibiz. Peri Masalı kına organizasyonu düzenleme konusunda da kendine oldukça güvenen bir firma. Kına gecenizde kına tahtı ve cibinliğinizde bindallı ve kaftanlara kadar pek çok aksesuar hazır bir şekilde eğlenmeniz için sizi bekliyor!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi Peri Masalı Organizasyon ile hayata geçirmek isterseniz bize ulaşmanız için sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız yeterli. Formu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz...

İletişim

Kader Hanım

  • Adres: Çatalca / İstanbul

Peri Masalı Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.