Organizasyon Merkezi

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Stil olarak birçok alternatifimiz mevcut.

Önerilen Firmalar

Weddingland
77 2 15

Şişli

Weddingland

Lina Davet
22 1

Bahçelievler

Lina Davet

Hülya Davet Organizasyon
72 3 10

Beşiktaş

Hülya Davet Organizasyon

Hakkında

1994 yılından beri Organizasyon Merkezi olarak en güzel günlerinize ortak olmak en az sizin kadar heyecanlandırıyor bizi. Hizmetlerimizin genelinden bahsetmek istiyoruz öncelikle. Düğün organizasyonundan başlayıp doğum günü, parti, sünnet, mezuniyet, evlenme teklifi, yıldönümü, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, şirket piknikleri ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyon çeşidimiz mevcut.

Tabii ki hayatta bazı günleri sadece bir kez yaşama fırsatımız oluyor. Durum böyle olunca da biz o fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve güzelleştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün gününüzde hayal ile gerçek arasındaki mesafeleri kaldırıyoruz. Böylelikle sizi hayal ile gerçeğin görkemli buluşmasına şahit ediyoruz. Amacımız öncelikle sizin ve daha sonrasında davetlilerinizin unutamayacağı bir atmosfer yaratmaktır. Bu atmosferi yaratabilmek içinse tek yapmanız gereken şey sadece hayallerinizi bize iletmek. Ardından hayalinizi gerçekleştirmek ise bize kalıyor.

Peki biz hayallerinizi gerçekleştirirken neler yapıyoruz?

Düğün gününde mekân temininden başlayabiliyoruz dilerseniz. Bir türlü karar veremediğiniz düğün yerinize birlikte karar verebiliyoruz. Böylelikle deneyimlerimizle sizi doğru ve isteğiniz doğrultusundaki yerlere ulaştırmış oluyoruz. Ardından masa ve sandalye süslemelerini canlandırıyorsunuz gözünüzde. O mekâna en çok hangi renkler gider ya hayalinizdeki renkler neler? Bu gibi soruların cevaplarını birlikte buluyoruz ve uyguluyoruz. Misafirlerimizi de oturttuğumuza göre gelelim size… Nikah masasında dilediğiniz dekor hizmetini sunabiliyoruz size. Ardından unutmak istemediğiniz o geceden geriye anı defteri bırakıyoruz size. Böylelikle konuklarınız hissettiklerini size yazıyla iletiyorlar ve o yazıları okudukça tebessüm ediyorsunuz. Bu arada yürüyüş yolunu unuttuk sanmayın sakın. Geceye ilk adımınızda bütün dikkatler sizde olacağından sizin için harika yollar hazırlıyoruz. Böylelikle hem siz hem de yürüdüğünüz yol konukların gözünü kamaştırıyor. Ayrıca “Hangi davetlilerim geldi? Kimler eksik ya da gelmeyen kaldı mı?” gibi sorularınızı da LCV hizmetimizle aklınızdan tamamen siliyoruz. Böylelikle siz sadece mutluluğunuza odaklanıyorsunuz. Dilerseniz de sanatçı hizmetimizle kendi alanında profesyonelleşmiş kişilerle dans dolu gece yaşayabiliyorsunuz.

Siz de kendi düğününüzde hiçbir şeyi dert etmeden, sadece kendinize odaklanabileceğiniz ve her şeyin tam da hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız; teklif formundan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sinan Boğaz

  • Adres: Şişli- Ergenekon CAd. No:18 Kat:4 d12

Organizasyon Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!