Hülya Davet Organizasyon

E-posta Gönder

0212 963 2934

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Balayı, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Kampanyalar ve Paketler

Hülya Davet Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim!

Ağustos ayının sonuna kadar yapılan anlaşmalarda %20 indirim sağlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif için lütfen arayın.

Son gün 30/08/2020


Hakkında

Bir aile şirketi olarak kurulan Hülya Davet Organizasyon’dan yardım alarak evinizdeki rahatlığı hissedeceğiniz bir düğüne imza atabilirsiniz. Böylesine köklü ve aktif faaliyet gösteren bir organizasyon firmasıyla çalışmanın avantajlarından kısaca bahsetmek gerekirse;

- 1996 yılında sadece süsleme olarak başladığımız organizasyon hizmetlerine, ilerleyen süreçte bir düğünde olması gereken tüm hizmetleri de barındırarak devam ettik. Çiftlerimizin A’dan Z’ye kadar her isteğiyle ilgilendik, her ihtiyacını giderdik.

- 96 yılından itibaren kendimizi her geçen yıl geliştirerek sektörde öncü olmayı hedefledik. Çiftlerimizin organizasyon firması deyince akla ilk gelen firmalardan biri olmak için yenilikçi bir yapıyla hizmet verdik. Süsleme için, masa ve sandalye giydirme için ve dekor için kullandığımız aksesuarları yeniliyor, ışık ses ve sahne için tercih ettiğimiz ekipmanların son model teknolojiden oluşturuyoruz.

- Sadece düğünlerde değil, kurumsal tüm davetlerde de misafirlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Bunu bugüne kadar başarıyla yaptığımızı, sizlerin olumlu geri dönüşlerinden biliyoruz. Bu da işimize daha fazla sarılmamıza yol açıyor.

- Hülya Davet Organizasyon olarak çiftlerimizin yanında oluyor, “Müşteri” olarak değil, “dost” olarak yaklaşıyoruz. Düğününüzün büyüklüğüne ve konseptine göre mekân tavsiye edebiliyor, o mekânlarda daha önce yapılmış olan benzer düğün ya da kurumsal etkinliklerin videolarını izleterek ön sunumlarını yapabiliyoruz. Bu da İstanbul’un her yerini dolaşmaya gerek kalmadan, yoğun iş temponuzun arasında size bir kolaylık oluyor.

- Başarımızın en büyük sırrı, davetleriniz için her ayrıntıyı önceden planlamak ve bunu en iyi şekilde uygulamak. Bunu da birlikte çalıştığımız ekip ile gerçekleştiriyoruz. Düğünleriniz için uzun zamandır bu sektörde rol alan, profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz düğününüz öncesinden hazırlıklara başlıyor ve gece boyunca yanınızda oluyorlar. Düğününüzün hazırlığını yöneten bir operasyon yöneticimiz bulunuyor. Ekibimizi yönlendiriyor, isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. A’dan Z’ye kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşüneceğimizden emin olabilirsiniz.


Bu önemli günde size kalan ânın tadını çıkarmak olacak. Hülya Wedding Davet Organizasyon olarak keyifli bir düğün planlıyor, mutluluğunuzu taçlandırmayı hedefliyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Osman Aktaş

  • Telefon: 0212 963 2934

  • Adres: The Ritz-Carlton, Istanbul - Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. Süzer Plaza No:6/6 Şişli İstanbul

Hülya Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!