Dreams Organizasyon

Dreams Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

İstanbul’da hizmet sunan Dreams Organizasyon düğünlerinize farklılık katıyor. Sezonun trend düğün organizasyonlarını yakından takip ediyor, modern çizgilere sahip şık organizasyonlar düzenliyoruz. Sadece düğünleri organize etmekle kalmayan firmamız nişan, kına gecesi, söz ve doğum günü gibi özel günlerde de sizin yanınızda. Dilediğiniz mekana gelen organizasyon firmamız istediğiniz şekilde düğünlerinizi organize ediyor. Düğünlerinizde kullanacağımız her ayrıntıyı sizlerle paylaşıyoruz. Düğün deyip geçmiyor, çiftlerimizin beklentilerini karşılayacak bir düğün konseptiyle sizleri ağırlıyoruz. Düğün gününüzde yanınızda olan ekibimiz hiçbir aksaklık olmadan size güzel bir düğün süreci yaşatıyor. Misafirlerinizi özenle ağırlıyor, indirimli düğün organizasyon hizmetlerimiz sayesinde bu mutlu günlerinde gelin ve damat adaylarını kesinlikle yormamaya çok dikkat ediyoruz.

  • Adres: Caddebostan Çilek Sokak.No:2/Ad:1 Kadıkoy


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Dreams Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.