Cherie Flowers & Events

Cherie Flowers & Events


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Cherie Flowers & Events sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

İnsanların, insanlara maddi ya da manevi bir şeyler verdikleri zaman kendilerini insan olarak hissettiklerine inanan bir yapıya sahibim. Bu işte de insanları mutlu etmekten keyif alıyorum, güzel günlerine vesile olmaktan keyif alıyorum. Daha önce vakıf işlerinde çalışıyordum. Şimdi ise çiçek ustası ortağımla beraber, dokuz kişiyle çalışıyorum. Çocuklarım yurt dışında okuduğu için buradaki iş tempomu yükselttim. Bütün enerjimi, elektriğimi işe verdim. Müşterinin isteğine göre yapay çiçek kullanıyoruz ama vitrinimizde durmuyor.

Çiçek siparişlerinin yanı sıra firmaların promosyon işleri, özel günler, kutlamalar v.s. de hazırlıyoruz. Düğün planlama konusunda da müşterilere yardımcı oluyoruz. Titiz bir yapıya sahibim. Bir düğün hazırlığı üç-beş ayı alıyor. Her şey kişiye özel yapılıyor. İşimi gerçekten çok seviyorum. İnsanları mutlu etmek kişiliğimin olgunlaşmasına sebep oluyor. Ne olduğumun her zaman farkındayımdır. İnsanlara yaklaşım şekli sebebiyle bu mühim bir olay.

En çok şakayık seviyorum. Bir de begonvil ve lila rengi gülleri... Şakayık olmak isterdim. Katmer katmerdir, baktıkça içine girdiğin çiçektir. Olduğum yerde büyümeyi tercih ediyorum. Her kesime elimizden geldiğince hitap etmeye çalışıyoruz. Çiçekçi dükkanıyız ama organizasyon işlerimiz de çok yoğun.

İLETİŞİM

0212 963 3421
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Wedding Planner Adres Gayrettepe Mah. Ayazmadere cad. No:9
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Cherie Flowers & Events ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Cherie Flowers & Events hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap