By Altınel Wedding & Event

By Altınel Wedding & Event

Düğün Organizasyon

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?2 hafta

Özellik

  • Demo masa hazırlıyor musunuz?Evet
  • Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Süsleme, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?Hakkımızda 2008 Yılında Kurulan By Altınel Event & Wedding Deneyimleri, yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ile profesyonel işlere imza atan organizasyon şirketidir. Marmara’nın en büyük Showroom’una sahip İsviçre ve İstanbul Şubes ile faaliyet gösteren firmamız , gerçekleştirdiği her organizasyonda beklentiye ve amaca yönelik tasarım oluşturmaktadır. Düğün, Nişan, Davet Organizasyonları ve Kurumsal Organizasyonlarda A’dan Z’ye özenle hizmet veren firma; Ses ve Işık Sistemi, Sahne, Animasyon, Sanatçı, Hostes temin hizmeti de sağlamaktadır. ISO9001 ve ISO10002 Sertifikalara sahip By Altınel Event & Wedding; Uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile özel çalışmaları size en uygun koşullarda sunmaktadır… Düğün, nişan, kokteyl ve sünnet töreni gibi etkinliklerde seçilen mekanın her türlü süslemesi ile A’dan Z’ye ilgilenen By Altınel Event & Wedding, profesyonel kadrosu ile özel günlerinize renk katıyor. Kurumsal etkinliklerde, açılışlarda, firmaların ürün/lansman toplantılarında, kongreler ve gala gecelerinde de hizmet veren By Altınel Event & Wedding , müşterilerimizin tarzına ve konsepte yönelik olarak mekana hayat katıyor. Şirketin logosu ve lansmanı yapılan ürünlerin özelliklerine göre, etkinlikte kullanılacak renklere ve aksesuara karar veren firma, gerçekleştirdiği her organizasyonun bir bütünü temsil etmesine özen gösteriyor Misyonumuz Sosyal sorumluluk bilinci ile rahatlık, konfor ve mutluluk dokuyoruz. Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltarak ve hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur. Vizyonumuz Türkiye’de ve Avrupa da müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan gelişime odaklı kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmak. Hedeflerimiz Organizasyon Alanında akla ilk gelen firma olmak ve organizasyon alanında ihtiyaçları tam ve eksiksiz cevap verebilecek işletme olabilmek bu İstanbul , Yalova , İsviçre ile sınırlı kalmayıp çevre ilçe ve illerde ve yurtdışın da şubeleşmek. İhtiyaç doğrultusunda ekip ve ekipmanı geliştirerek aynı anda daha fazla organizasyon gerçekleştirmek.

Hakkında

Misyonumuz

Sosyal sorumluluk bilinci ile rahatlık,konfor ve mutluluk dokuyoruz.Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltarak ve hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Türkiye’de müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan gelişime odaklı kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmak.

Hedeflerimiz

Organizasyon Alanında akla ilk gelen firma olmak ve organizasyon alanında ihtiyaçları tam ve eksiksiz cevap verebilecek işletme olabilmek bu Yalova ile sınırlı kalmayıp çevre ilçe ve illerde şubeleşmek.İhtiyaç doğrultusunda ekip ve ekipmanı geliştirerek aynı anda daha fazla organizasyon gerçekleştirmek.

Gerçekleştirdiğimiz her organizasyonda, beklentiye ve amaca yönelik kararlaştırılan konseptle tasarım oluştururuz.

Düğün, nişan, kokteyl ve sünnet töreni gibi etkinliklerde seçilen mekanın her türlü süslemesi ile A’dan Z’ye ilgilenen By Altınel Organizasyon, profesyonel kadrosu ile özel günlerinize renk katıyor.

Kurumsal etkinliklerde, açılışlarda, firmaların ürün/lansman toplantılarında, kongreler ve gala gecelerinde de hizmet veren Altınel Organizasyon, müşterilerimizin tarzına ve konsepte yönelik olarak mekana hayat katıyor.

Şirketin logosu ve lansmanı yapılan ürünlerin özelliklerine göre, etkinlikte kullanılacak renklere ve aksesuara karar veren firma, gerçekleştirdiği her organizasyonun bir bütünü temsil etmesine özen gösteriyor.

  • Adres: Merkez, İsmet Paşa Mahallesi, Atatürk Blv., 77000 Merkez/ Yalova

By Altınel Wedding & Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

By Altınel Wedding & Event firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.