Bosphorus Wedding Organization

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Paket Fiyatı

Catering

Verilen Hizmetler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Kişiye özel, her alanda hizmet veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Weddingland
29 3 11

Şişli

Weddingland

Kişisel organizasyonlar konusunda yaratıcı ve deneyimli ekibimizle birlikte...

İmge Organizasyon
43 10

Sarıyer

İmge Organizasyon

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzde profesyonel bir...

Nilüfer Organizasyon
15

Bakırköy

Nilüfer Organizasyon

Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı ve değerli gününüzde sizlerin yanınızda o...

Hakkında

12 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin dilediğiniz şehrinde hayallerinizin düğününe bizimle ulaşabilirsiniz. 8 kişilik ekibimiz her anınızda yanınızda olarak hiçbir eksiğinizin olmamasını sağlıyor. Her alanda her kişiye özel hizmet veriyoruz. Nostaljik, klasik, modern ya da rustik düğün konsepti isterseniz aradığınız sayfa burası olabilir. Her şeyin önceden belirlenmiş olmasını isteyeceğinizi biliyoruz ve size özel hazırlanmış örnek masa ile kusursuz bir organizasyon olmasını istiyoruz.

Misafirlerinizi oturtacağınız sandalyeleri de önceden belirleyip, nasıl oturacaklarını ve masa düzenini kurgulamak isterseniz; palmiye, tiffany, napolyon sandalye çeşitleri ve yuvarlak- kare masa tipleri ile size çeşitlilik sağlıyoruz. Düğününüzün zaman planlamasını yapacak, misafirleri yönlendirecek, damat ve gelinin yanında olup onların ihtiyaçlarını karşılayacak organizasyon sorumlumuz, deneyimleriyle harika bir düğün olmasını sağlıyor. Servis elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde size en iyi hizmeti sunuyor. Yemekli bir organizasyon isteğiniz olup soğuk servis olmasından yana hiçbir korkunuz olmasın. Yemek servislerimiz sunum ve lezzet açısından istediğiniz şekilde ve sıcak olacak. Düğün pastanızın görsel bir şölene dönüşmesini istiyorsanız istediğiniz gibi tasarlayıp lezzetini de size layık yapabiliriz. Zaten özel gününüz olan bugünü size daha da özel hissettirmek için her ayrıntıyı titiz bir şekilde düzenliyoruz. Ayrıca açılış, doğum günü, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyonu da dilediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.

Bütün bunlar için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz organizasyonu size özel tasarlamamız için 3 ay önceden iletişime geçmeniz yeterli. Düğün organizasyonu İstanbul’da ya da başka şehirde olsun isteyenler bizden fikir almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve sormak istediklerini sorabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün olanağı size sunuyoruz ve kaliteli bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.

İletişim

İbrahim Uluçay

  • Adres: Yavuz Sultan Selim Mahallesi Serhalife Sokak No:1 Fatih

Bosphorus Wedding Organization Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.