Baraka Köyü

1

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Beykoz, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? düğün Organizasyonu

Önerilen Firmalar

Sevcan Organizasyon
50 1 5

Ataşehir

Sevcan Organizasyon

10-20 TL
Pen Ekipman Kiralama
258 26

Pendik

Pen Ekipman Kiralama

10-20 TL
Farbe Wedding Decor
54 1 10

Beykoz

Farbe Wedding Decor

20-30 TL

Hakkında

Yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün kaynağı olmak istediğimiz Baraka Köyü’nde hayalini kurduğunuz atmosferi düğünlerinizde oluşturuyoruz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz yerimizde beklentilerinizi daima karşılıyor ve akılda kalıcı içeriklere sahip bir organizasyona imza atıyoruz.

Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı olarak geliştirmeyi hedefleyen profesyonel bir ekibiz. Düğün organizasyonlarına ek olarak kına gecesi, nişan ve sünnet gibi etkinliklere de başarıyla hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeleri de göz önünde bulundurarak her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizi daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabalıyoruz. Gerek hizmet kalitemiz gerek de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyi konsepti sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız sizin gibi kıymetli çiftlere sorunsuz, nezih ve keyifli bir eğlence sunmak.

Düğün organizasyonunuz öncesi nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşmak için sizinle bir araya geliyoruz. Konseptlerimiz ve temalarımız hakkında sizi bilgilendirerek yaptığımız çalışmalara dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Yemekli bir düğün daveti verecekseniz demo masa kurulumu yaparak önceden sunumlarımızı görmenizi istiyoruz. Örnek mekan süslemesi aksesuarlarımızı ve kullandığımız kumaşlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Hazırlıklar esnasında daima size fikir danışıyor ve son kararı sizin vermenizi istiyoruz.

Süsleme aşamasında önce düğün konseptinizin rengine karar veriyoruz. Tüllü şamdanlar, inciler, cam görünümlü mumluklar, çiçek aranjmanları, gelin ve damat için özel olarak hazırlanan nikah kürsüsüyle mekan içerisinde etkileyici bir ambiyans yaratıyoruz. Tüm bunlara ek olarak da müzik ve catering hizmetleri de vererek düğün organizasyonuna dair aklınıza gelen tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz.

Siz de İstanbul düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan mekanımız Baraka’nın ayrıcalıklı imkanlarını öğrenmek ve fiyat tekliflerini duymak için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

ASLI Yeniyapan

Kenan Yeniyapan

  • Adres: Paşamandıra Mh, Demirkapı Cd. No:21/2, 34800 Beykoz/İstanbul

Baraka Köyü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!