Aqide Events*

Aqide Events
Aqide Events, Profesyoneldir Deneyimlidir. Yaratıcı ve Sıradışıdır. Hem Klasik hem de Yenilikçidir. Yönlendiricidir. Anlayışlıdır. Samimi & Renklidir. Uyumlu, Mutlu ve Huzurludur. Aqide Events’ in kurucusu Ece Öğüt, Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Mezunudur. 15 senedir sektörde farklı alanlanda ki deneyimi ile özel günlerinizin mimarı olmak için, profesyonel bir ekip ile özveriyle çalışıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (11)

+ Yorum Yaz
B&S BURCU & SERDAR Düğün Tarihi: 09/09/2017

Sevgili Ece ile Eylül'deki düğünümüz için Mart sonu gibi anlaşmıştık. Aklımda belli bir tema vardı. Kendisi bize hızlı dönüşlerle ve efektif bir çalışma ile istediğimiz bütçe içinde hayal ettiğimiz gibi zarif ve zevkli bir atmosfer yarattı. Çok keyifli ve samimi bir ortam oldu. Bizim için önemli olan nokta, bizi yansıtan bir şekilde yapılması idi ki, tam anlamıyla da böyle oldu. Otel ekibi ile koordinasyonu ilk andan itibaren çok başarılı idi. Tanışmamızın ardından, hiç vakit kaybetmeden otel ile görüşüp bana hızlıca mekana yerleşim şekli önerdiği anda beni tavlamıştı. ;) Uzun ve zor bir süreç olan bu düğün hazırlığında, Aqide Events'e güvenebilirsiniz. Tabii ki, başta kurucusu Ece Hanım olmak üzere tüm ekibi bu özel günümüzde bizim için, bizim yanımızda var güçleriyle çalıştılar. Böyle bir yaklaşıma ihtiyacı oluyor insanın kesinlikle. Ececim sana ve ekibine tekrar çok teşekkürler...Bundan sonraki organizasyonumuz her ne olursa, emin ol ki, detayları sizde..;)

M&D merve & deniz Düğün Tarihi: 23/06/2016

istanbuldaki nişan daveti ve barselonadaki düğünümüz için çalıştığımız aqide event ; son derece titiz,sıcakkanlı ve işini seven bu ekibe sonsuz teşekkür ederiz 🙏🏼🙏🏼

E&B Ezgi & Burak Düğün Tarihi: 17/09/2017

Sevgili Aqide Events Ekibi, Heyecanımıza Ortak, Soru Işaretlerimize Çözüm Olduğunuz Için Teşekkürler

S&T Selen & Tolga Düğün Tarihi: 26/08/2017

Ece Hanım Ve Ekibi Müthiş Bir Iş Çıkardı. Bize Rüya Gibi Düğün Yaşattılar. Kamera Fotoğraf Işık Ses Süsleme Tüm Detaylar Kusursuzdu Geçekten. Arkanıza Yaslanıp Düğününüzün Keyfini Çıkarabilirsiniz. Teşekkürler Aqide Events

D&S Deniz & Sercan Düğün Tarihi: 28/07/2017

İlk Tanıştığımiz Günden Beri Herşeyimle Ilgilenen, Kusursuz Mükemmel Bir Şekilde Düğün Gecemizde Harikalar Yaratan Aqide Events Ve Ekibine Teşekkür Ederiz.

C&C Ceyda & Can Düğün Tarihi: 01/07/2017

Her Anlamda Her Şey Mükemmeldi. Aqide Events Ekibine Çok Çok Teşekkür Ediyoruz. Bize Bir Aile Arkadaş Gibi Yaklaştı, Düğünümüzde Hakları, Emekleri Çok Büyüktür. Burdan Tekrar Teşekkür Ediyor Ve Sevgilerimi Iletiyorum :)

I&A Irmak & Ali Düğün Tarihi: 23/06/2017

En Beğendiğim Özelliği Tek Bir Firma Ile Çok Işimi Halletmemizdi. Teşekkürler Aqide Events

B&G Berna & Gokhan Düğün Tarihi: 25/03/2017

Bu Özel Günümüzü, Güzel Kılan Ayrıntıların Sahibi Aqide Events’e Çok Teşekkür Ederiz. :) Hem Çok Profesyonel Hem Samimi ... Hayallerimizi Renklendirdiğiniz Ve Gerçekleştirdiğiniz Için Teşekkür Ederiz.

Ö&M Özge & Murat Düğün Tarihi: 03/02/2017

* Siz Hayal Edin Onlar Yapsın. Tek Kelimeyle Mükemmel ❤ Teşekkürler Sevgilerimle…

B&A Betul & Ahmet Düğün Tarihi: 03/12/2016

Zevklerimizin Bu Kadar Uyuştuğu Bir Organizasyon Firması Bulduğumuz Için Çok Şanslıyız. Emeğiniz Ve Samimiyetiniz Için Çok Teşekkür Ederiz. Herşey Cok Güzeldi.

A&T Alev & Tolga Düğün Tarihi: 01/10/2016

Sevgili Aqide Ailesi Bizi Bu En Özel En Güzel Günümüzde Yanlız Bırakmadınız , Herşey Hayallerini Kurduğumuzdan Çok Daha Da Güzeldi Tüm Emeğiniz Için Teşekkürler Sevgiler...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Aqide Events ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aqide Events hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap