Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Alpares Organizasyon

0850 241 1764

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Seni En Deneyimli Organizatörlerle Buluşturalım!

Hayalindeki düğünü anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 organizasyon firmasıyla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehirdışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Kına gecesi, Süsleme, Masa / sandalye temini
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Önerilen Firmalar

AG Davet & Müzik Organizasyon
49 1 7

Kadıköy

AG Davet & Müzik Organizasyon

AG Davet & Müzik Organizason...

DOA Wedding & Events
118 10

Kadıköy

DOA Wedding & Events

Detaylar bütünü kusursuzlaştırır.. Doa Wedding & Events olarak profesyonel ...

Organizasyon Melekleri
101 1 12

Çekmeköy

Organizasyon Melekleri

Organizasyon Melekleri'ne hoşgeldiniz. Bireysel ve kurumsal etkinliklerini...

Hakkında

Alpares Organizasyon, bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulan her şeyi gelin ve damadın talepleri ve hayalleri doğrultusunda, şık, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde tasarlayan, projelendiren, üreten ve uygulayan bir markadır. 2006 yılında kurulan firma hızla büyüyerek sektöre yön veren öncü firmalardan biri olmuştur. Bünyesinde; davetiyeden nikah şekerlerine, süsleme ve dekorasyondan görsel şovlara, ses-ışık sistemleri ve teknik altyapıdan prodüksiyona, müzik organizasyonlarında en küçük gruplardan ünlü sanatçılara, catering hizmetlerinden alternatif düğün mekanlarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip, benzeri görülmemiş bir oluşumdur.
Aynı zamanda firmamızın, sektördeki diğer tüm organizasyon şirketlerine konsept geliştiren, üreten, kiralayan ve satan bir alt yapı özelliği de mevcuttur. Sunduğumuz tüm hizmetleri, müşteri talepleri doğrultusunda, en iyi şekilde çözümler üreten bir anlayış ve prensip dahilinde gerçekleştiririz. Tüm hizmetlerimizi, İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine ulaştırabilmemizin yanında yurt dışına da hizmet verebilmekteyiz. Alpares Organizasyon, kısa adı OFİDER olan ''Organizasyon Firmaları Derneği'nin kurucu üyesidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olan firmamız her zaman için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bunu ilke edinmiştir.
Siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla sürekli artan müşteri portföyümüze cevap verebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 3. ofisimizi Kuruçeşme'de açmış bulunmaktayız. Ayrıca firmamız toplamda 2.500 m2'ye ulaşan 3 adet depo ile oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Son yıllarda sektörün popüler firması haline gelen Alpares Organizasyon'u bu kadar firma arasında öne çıkaran nedir?
Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın en önemli sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Alpares Organizasyon ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sürekli olarak işimizle ilgili araştırmalar yapıyoruz. Düğün süslemesi konusunda dünyadaki yenilikleri takip ediyor ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlıyoruz. Farklı bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak yurt dışında gerçekleşmiş başarılı organizasyonları inceliyor ve bu çalışmaları örnek alıyoruz.
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı gelin-damat adayı, farklı kişiler ve kurumsal firmanın projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğimiz en küçük organizasyondan en büyük organizasyonlara kadar ayırt etmeksizin aynı disiplin ve ilgiyle çalışmaktayız. Her proje için öncelikle planlama yapıyor, iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın yapılan plan-programa sadık kalmasına özen göstererek kusursuz bir organizasyon sağlıyoruz. Elbette Alpares Organizasyonu farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...

İletişim

Üzeyir Şahinoğlu

 • Telefon: 0850 241 1764

 • Adres: Merkez Ofis: Basın Ekspres Yolu, 29 Ekim Caddesi, Wedding World Kuyumcukent AVM Elmas Sokak No:168-489 Yenibosna, Bahçelievler.
  Ortaköy Ofis: Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:99/3 Ortaköy

Alpares Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.