Alpares Organizasyon

Listeme ekle
0212 963 2598
E-Posta Gönder
Alpares Organizasyon


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Alpares Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Kına gecesi, Süsleme, Masa / sandalye temini
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

Alpares Organizasyon, bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulan her şeyi gelin ve damadın talepleri ve hayalleri doğrultusunda, şık, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde tasarlayan, projelendiren, üreten ve uygulayan bir markadır. 2006 yılında kurulan firma hızla büyüyerek sektöre yön veren öncü firmalardan biri olmuştur. Bünyesinde; davetiyeden nikah şekerlerine, süsleme ve dekorasyondan görsel şovlara, ses-ışık sistemleri ve teknik altyapıdan prodüksiyona, müzik organizasyonlarında en küçük gruplardan ünlü sanatçılara, catering hizmetlerinden alternatif düğün mekanlarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip, benzeri görülmemiş bir oluşumdur.
Aynı zamanda firmamızın, sektördeki diğer tüm organizasyon şirketlerine konsept geliştiren, üreten, kiralayan ve satan bir alt yapı özelliği de mevcuttur. Sunduğumuz tüm hizmetleri, müşteri talepleri doğrultusunda, en iyi şekilde çözümler üreten bir anlayış ve prensip dahilinde gerçekleştiririz. Tüm hizmetlerimizi, İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine ulaştırabilmemizin yanında yurt dışına da hizmet verebilmekteyiz. Alpares Organizasyon, kısa adı OFİDER olan ''Organizasyon Firmaları Derneği'nin kurucu üyesidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olan firmamız her zaman için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bunu ilke edinmiştir.
Siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla sürekli artan müşteri portföyümüze cevap verebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 3. ofisimizi Kuruçeşme'de açmış bulunmaktayız. Ayrıca firmamız toplamda 2.500 m2'ye ulaşan 3 adet depo ile oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Son yıllarda sektörün popüler firması haline gelen Alpares Organizasyon'u bu kadar firma arasında öne çıkaran nedir?
Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın en önemli sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Alpares Organizasyon ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sürekli olarak işimizle ilgili araştırmalar yapıyoruz. Düğün süslemesi konusunda dünyadaki yenilikleri takip ediyor ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlıyoruz. Farklı bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak yurt dışında gerçekleşmiş başarılı organizasyonları inceliyor ve bu çalışmaları örnek alıyoruz.
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı gelin-damat adayı, farklı kişiler ve kurumsal firmanın projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğimiz en küçük organizasyondan en büyük organizasyonlara kadar ayırt etmeksizin aynı disiplin ve ilgiyle çalışmaktayız. Her proje için öncelikle planlama yapıyor, iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın yapılan plan-programa sadık kalmasına özen göstererek kusursuz bir organizasyon sağlıyoruz. Elbette Alpares Organizasyonu farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...
.

İLETİŞİM

0212 963 2598
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Üzeyir Şahinoğlu Adres Merkez Ofis: Basın Ekspres Yolu, 29 Ekim Caddesi, Wedding World Kuyumcukent AVM Elmas Sokak No:168-489 Yenibosna, Bahçelievler. <br/> Ortaköy Ofis: Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:99/3 Ortaköy
Beşiktaş,
Alpares Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Alpares Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap