Alpares Organizasyon

Alpares Organizasyon, bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulan her şeyi gelin ve damadın talepleri ve hayalleri doğrultusunda, şık, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde tasarlayan, projelendiren, üreten ve uygulayan bir markadır. 2006 yılında kurulan firma hızla büyüyerek sektöre yön veren öncü firmalardan biri olmuştur. Bünyesinde; davetiyeden nikah şekerlerine, süsleme ve dekorasyondan görsel şovlara, ses-ışık sistemleri ve teknik altyapıdan prodüksiyona, müzik organizasyonlarında en küçük gruplardan ünlü sanatçılara, catering hizmetlerinden alternatif düğün mekanlarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip, benzeri görülmemiş bir oluşumdur.
Aynı zamanda firmamızın, sektördeki diğer tüm organizasyon şirketlerine konsept geliştiren, üreten, kiralayan ve satan bir alt yapı özelliği de mevcuttur. Sunduğumuz tüm hizmetleri, müşteri talepleri doğrultusunda, en iyi şekilde çözümler üreten bir anlayış ve prensip dahilinde gerçekleştiririz. Tüm hizmetlerimizi, İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine ulaştırabilmemizin yanında yurt dışına da hizmet verebilmekteyiz. Alpares Organizasyon, kısa adı OFİDER olan ''Organizasyon Firmaları Derneği'nin kurucu üyesidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olan firmamız her zaman için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bunu ilke edinmiştir.
Siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla sürekli artan müşteri portföyümüze cevap verebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 3. ofisimizi Kuruçeşme'de açmış bulunmaktayız. Ayrıca firmamız toplamda 2.500 m2'ye ulaşan 3 adet depo ile oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Son yıllarda sektörün popüler firması haline gelen Alpares Organizasyon'u bu kadar firma arasında öne çıkaran nedir?
Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın en önemli sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Alpares Organizasyon ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sürekli olarak işimizle ilgili araştırmalar yapıyoruz. Düğün süslemesi konusunda dünyadaki yenilikleri takip ediyor ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlıyoruz. Farklı bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak yurt dışında gerçekleşmiş başarılı organizasyonları inceliyor ve bu çalışmaları örnek alıyoruz.
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı gelin-damat adayı, farklı kişiler ve kurumsal firmanın projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğimiz en küçük organizasyondan en büyük organizasyonlara kadar ayırt etmeksizin aynı disiplin ve ilgiyle çalışmaktayız. Her proje için öncelikle planlama yapıyor, iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın yapılan plan-programa sadık kalmasına özen göstererek kusursuz bir organizasyon sağlıyoruz. Elbette Alpares Organizasyonu farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...
Alpares Organizasyon
Reis Organizasyon
64 11

Maltepe

Reis Organizasyon

Genç ve dinamik kadromuzla 1995 yılından bu yana siz değerli dostlarımızın ...

Organizasyon Melekleri
58 1 10

Çekmeköy

Organizasyon Melekleri

Organizasyon Melekleri'ne hoşgeldiniz. Bireysel ve kurumsal etkinliklerini...

Mis Organizasyon
179 2 9

Başakşehir

Mis Organizasyon

Mis Organizasyon ismini seçme amacımız “MİS” gibi, güzel anılar bırakan org...

AG Davet & Müzik Organizasyon
49 1 5

Kadıköy

AG Davet & Müzik Organizasyon

AG Davet & Müzik Organizason...