Alpares Organizasyon

3

E-posta Gönder

0212 963 2617

5 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

75-100 TL

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır.
 • Organizasyon Mekanı Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Tekne/Yat Düğünü
 • Organizasyon Tarzı Romantik, Modern, Sade, Vintage/Retro, Bohem, Rustik

Hakkında

2004 yılında kurulan firmamız gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Alpares Davet Organizasyon şu anda Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve tek evlilik konseptli alışveriş merkezi olan Wedding World’de ofise ve depoya sahip. Çiftlerin isteklerine göre organizasyon hizmetini şekillendiren firmamız ürün çeşidini sürekli arttırmakta. Profesyonel kadromuz ve özverimizle çiftlerin bizden memnuniyetle ayrılmasını sağlıyoruz.
Deneyim Yıllardır hizmet veren bir firma olarak başarımızı birçok alanda kanıtladık. OFİDER yani Organizasyon Firmaları Derneği’nin kurucu üyelerindeniz. Ayrıca çeşitli belgelere de sahip bir ekibiz. Aldığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgeleri de kaliteli hizmet verdiğimizi ispatlıyor. Memnuniyet odaklı çalışmaya ve kaliteyi ön planda tutmaya devam ediyoruz.
Hizmetler Düğün günü öncesi örnek masa gösterimi, ışık ve ses ekipmanları, masa sandalye temini, mekan giydirme, çiçek ve servis hizmeti gibi bir düğün organizasyonunun olmazsa olmaz hizmetlerini sağlıyoruz. Yarattığımız konsept ve temalarla da dilediğiniz atmosferi düğün mekanına yansıtıyoruz. İstanbul düğün organizasyon firmalarından biri olsak da şehir dışı hatta yurt dışı organizasyon hizmetleri de veriyoruz.
Dekorasyon / Süsleme Süsleme ve dekorasyonu çiftlerimizin isteği doğrultusunda yapıyoruz. İster napolyon sandalyeler ve sade suplalarla oluşturulmuş modern bir görüntü isterseniz zamanı hiç geçmeyen klasik tarza sahip aksesuarlarla oluşturulmuş bir atmosfer. Ayrıca adınızın baş harflerinden oluşan ışıklı büyük dekor malzemeleri, çiçekli taglar ve tül perdelerle süslenmiş büyüleyici gelin yollarıyla mekanınıza ayrı bir hava katıyoruz.
Ek Hizmetler Ağırlıklı olarak düğün organizasyonları yapıyoruz. Ancak söz, nişan ve kına gecelerinizde de organizasyonu biz üstleniyoruz. Fotoğraf ve video hizmetimizle de yapılacaklar listenizden önemli bir maddeyi daha siliyoruz. Nikah şekeri hizmeti gibi küçük detaylarla da biz ilgileniyoruz. Düğün ve özel günlerinizde özenle ilgilendiğimiz her detayla İstanbul'da düğün organizasyon firmaları arasından sıyrılıyoruz.
Çiftlerin davetlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra sektördeki diğer organizasyon firmaları için konsept geliştiren ve bunları sunan bir altyapıya sahibiz. Organizasyon hizmetinin her aşamasında yer alan bir firma olarak çiftlerin ihtiyaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Siz de işinde uzman ve her detaya hakim bir firma ile çalışmak isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

Üzeyir Şahinoğlu

Arda Şahinoğlu

 • Telefon: 0212 963 2617
 • Adres: Şenlikköy Mahallesi Ekşi Nar Sokak NO:15/4 Bakırköy/İSTANBUL

Alpares Organizasyon Yol Haritası

Alpares Organizasyon Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


A&W

Alla & Wahid

Düğün Tarihi: 22.09.2021

Düğün.com a tşk ler ..Alpares dsbrtr sautnizxr ulaştım ve çok çok mum un kaldık ...
Alpares Organizasyon

Alpares Organizasyon
Bizi Tercih ve Güveninizden Dolayı Teşekkür Ederiz


A&W

Alla & Wahid

Düğün Tarihi: 22.09.2021

Mühteşem bir organizasyon, ilginiz ve harika, unutulmaz bir düğün konsepti için teşekkür ediyoruz. Gelin çiçeğim olsun, masa dekorum, şamdanlarım mükemmeldi.Sizi çok sevdik, rüya gibi bir düğündü 🤍
Sevigilerimizle,
Wahid&Alla

Ö&E

Özge & Emre

Düğün Tarihi: 10.07.2021

Kına ve düğün için kendileriyle çalıştık gerçekten işlerinde çok iyiler… herkese tavsiyemdir alparesi tek geçerim!

G&S

Gorkem & Sedat

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Güler yüz ilgi süper konseptler çok şık..Hayalinizin ötesinde bir forma kesinlikle tavsiye ediyorum

S&E

Selin & Erhan

Düğün Tarihi: 18.06.2019

O kadar stresli bir süreç içinde sizinle tanışmak ve çalışmak en büyük şansımız oldu. Bu işteki en önemli şey güven duymaktı. Daha ilk görüşmemizde doğru yerde olduğumuzu anlamıştık zaten. O dakikadan itibaren tek yaptığımız sizin profesyonel iş anlayışınıza ayak uydurmak oldu. Tüm süreci kendi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!