Aisha Weddings & Events

Aisha Weddings & Events


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Aisha Weddings & Events sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Aisha Weddings & Events, Swissotel’in Chaler bahçesinde Vintage tarzında tasarladığı bir masa hazırladı. Bu düğün masası Suna Akar Çapan için düzenlendi. Masanın kimlikli, özgür, renkli ve detayları kuvvetli tasarım muzip bir tavrı da oluşu dikkat çeksin istendi. Dekorasyonda bahar dalları, olgun pembe tonlu güller, porselen sürahiler, çaydanlık ve çiçekli çay fincanları, cupcakeler, orkideler, teneke kutular ve benzeri objeler tercih edilmiş ama örtü kullanılmamıştır.

Masalar masif ağaç bir masa ve sandalyelerde kahverengi Tiffany stilindedir. Kusursuz bir düzende, davetlilerin sıkışık oturmaması, masa ortası çiçeği olarak konan vazo veya benzer bir objenin görüşü kesmemesi, yenen yemeklerin görünebileceği türden bir masa aydınlatması olması gerekir. Gecenin akışının detaylı takip edilmesi, dekorun zarafeti, yemeğin sunumu ve eğlencenin temposu da düğün atmosferinin ince hesapları arasındadır.

Aisha'da 500 kişilik bir düğün de yapılıyor, sevimli bir çocuk doğum günü de, şirket lansmanı da, ürün tanıtımı da, yılbaşı partisi de, okul balosu da. Aisha, genç, dinamik ve kreatif bir ekibin ve en stresli anlarda horlayarak uyuyan Ceku'nun bir arada çalıştığı "ev gibi" bir yer.

Özel mekan tasarımı, mimari projelendirme, çiçek tasarımı, iç dizayn, reklam & grafik tasarım & davetiye & hediyelik eşya & kişiye özel tasarımlar & styling, hatta müzik yapımcılığı gibi birçok alanda hizmet veren Aisha, içinden tavşan ve bilimum tuhaflık çıkan sürprizli bir şapka gibidir.

İLETİŞİM

0212 963 3425
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Wedding Planner Adres Hüsrev Gerede Cad. Fırın Sok. No:16 Teşvikiye
Şişli,
Evleneceklere Destek Hareketi
Aisha Weddings & Events ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aisha Weddings & Events hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap