Laila Planner

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

Mükemmellik ayrıntıda gizlidir…

Büyük gün gelip çattı şimdi sıra hayalleri gerçekleştirmeye geldi.

Yoğun ve bir o kadar heyecanlı bu süreçte her ayrıntıyla tek tek ilgilenerek size tam da hayalinizdeki gibi bir kutlama yapıyoruz.

İster şirketinizin bayi toplantısında, ister nişan töreninizde, isterseniz düğününüz de organizasyonunuzun tam da olması gerektiği gibi olması için ekibimizle bu özel gününüzde yanınızda olmaktan gurur duyarız.

Hazırlıkların aylar öncesinden başlamasıyla beraber yaşanan heyecan ve stres günden güne artar. Hangi mekanda hangi süsleme ile konsept belirlenmeli ? Peki davetiye tasarımları ? Yurtdışından gelicek misafirleri nerede konaklatmalıyız ?

Bunun gibi uzayan soru listenizle sizin yerinize wedding planner’ınızın ilgilenmesine ne dersiniz ?
Tam olarak da yaptığımız bu.

Siz gelinliğinizin prova ederken biz diğer tüm detaylarla birebir ilgileniyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken hayalinizi bize anlatmanız. Sonrasında size uygun mekan, konsept süsleme, müzik, fotoğraf & video çekimi, saç & makyaj ve daha bir çok organizasyon detayıyla birebir ilgilenip sizin ve misafirlerinizin unutulmaz bir gece yaşamasına yardımcı oluyoruz.

İletişim

Leyla Ertuna

  • Adres: Merkez: Atatürk Cad. No:378/401 Alsancak

Laila Planner Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!