Beyaz İnci Çiçek ve Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Genç ve güleryüzlü bir ekipten oluşan Beyaz İnci Organizasyon her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır. Yepyeni başlangıçları ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak, mutluluğunuzu paylaşmak bizlere onur verecektir.

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda amatör ruhu profesyonel uygulamalarla buluşturmuştur.

Faaliyet gösterdiğimiz konularda, her biri kendi konusunda tecrübeli, dinamik ve ekip ruhunu benimseyen bir ekiple çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan anlayışımız, profesyonelliğimiz ve kaliteden ödün vermememiz ile, üstlendiğimiz tüm projeleri en iyi şekilde gerçekleştirerek sürekli büyümeyi hedeflemekteyiz.

Sizlerin hayalleri ve istekleri doğrultusunda, zevkinize uygun seçenekler sunup en ince detayları düşünerek, kaliteli, şık ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak, en özel ve en mutlu günlerinizin akıllardan hiç silinmemesini sağlamak en önemli isteğimizdir.

Özel günlerinizi birlikte sağlık ve mutluluk ile yaşamak dileği ile...

  • Adres: Atatürk Mh.Cemil Sait Barlas Cd. Azim Apt altı ŞEHİTKAMİL

Beyaz İnci Çiçek ve Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!