Petek Organizasyon

Petek Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Önerilen Firmalar

The Vine Organizasyon
7

Odunpazarı

The Vine Organizasyon

......

Salon Lidya Park
25 1

Odunpazarı

Salon Lidya Park

......

Adnan Menderes

Eser Organizasyon

......

Özellik

  • Demo masa hazırlıyor musunuz?Evet
  • Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Süsleme, Havai fişek, LCV hizmeti, Barkovizyon, Pasta, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?Sizin özel tasarımlarınız ile eşsiz stiller ve özel konseptler...

Hakkında

Organizasyonlarınız için farklı konsept fikirleriniz mi var?

Öyleyse isteklerinizi hiçbir sınırlandırma getirmeksizin gerçekleştirmek için Petek Organizasyon Eskişehir'de aklınıza ilk gelen firmalardan biri oluyor!

Neden mi?

Organizasyon sorumlularımız gecenizi tasarlamak için hayallerinizi bir de sizin ağzınızdan dinliyor. Sevdiğiniz renkleri, kına gecesi organizasyonlarınızda elbisenizin rengini ve tarzını, davetli sayınızı ve neredeyse her detayı inceliyor!

Böylelikle sıra planlama ve hazırlıklara geliyor.

Organizasyon sorumlumuzun yönlendirmesi ile personellerimiz seçtiğiniz salona göre farklı konseptler hazırlıyor! Mesela doğanın içerisinde bir bahçe için kır düğünü dekorasyonu, havuz başında bir parti için kokteyl tarzında düzenleme, kilise düğünü, Hint kınası, ayakta nikah töreni konseptleri gibi özel konseptler ya da geleneksel düğün ve kına gecesi organizasyonlarının en özelleri yalnızca size özel olacak şekilde dizayn ediliyor.

Mekânın düzeni kadar masa ve sandalye süslemeleri de özel olmalı diyor ve bu yüzden farklı renklerde örtüler, çiçek ve aksesuarlar ile de düzenlemeler yapıyoruz. Belki de en önemlisi olan çiftimizin masasını da şık ve özel detaylar ile tasarlıyoruz. Konseptiniz tamamlandıktan sonra organizasyonlarınız için gerekli olacak kına malzemeleri gibi özel aksesuarlar ve gerekli dekorlar da sağlanıyor. Siz de Eskişehir kına organizasyon firmaları arasında da ayrı bir yere sahip olan firmamız ile kına organizasyonlarınızı da taçlandırabiliyorsunuz.

Üstelik yalnızca kalabalık düğün ve davet organizasyonlarınız için hizmet sağlamakla kalmıyor ve her organizasyonunuzda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. 2 kişilik romantik evlilik tekliflerinizden tutunda 1000 kişilik organizasyonlarınıza kadar eşsiz anlar yaşayabileceğiniz resepsiyonlarınızda yanınızda oluyoruz. Catering hizmeti de dahil gece boyunca ihtiyacınız olan her detayı tasarlıyor yıllarca unutulmayacak eğlencenizi tamamlıyoruz…

Petek Organizasyon ayrıcalıkları ile ışıl ışıl davetler gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.! Hadi bir an önce planlamalara başlayalım…

  • Adres: yenibağlar mah üniversite cad no :81 TEPEBAŞI- ESKİŞEHİR

Petek Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Petek Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.