VIP Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Şato Konsept Organizasyon
31 1

Merkezefendi

Şato Konsept Organizasyon

20-30 TL
Lil Organizasyon
16 1 3

Pamukkale

Lil Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Düğünlerin, çiftler için ne kadar önemli bir organizasyon olduğunun bilincindeyiz. Biz de VIP Organizasyon olarak her hizmetin tam, hiçbir detayın ise atlanmadan sağlanmasına önem veriyoruz. Bugünün tüm yükünü omzunuzdan alıyor, size sadece bir kez yaşayacağınız bu özel ânların tadını çıkarmayı öneriyoruz. Sizin yerinize düşünecek, sizin yerinize çalışacağız!

Açıldığımız ilk günden beri “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle faaliyet gösteriyor, bizi tercih eden çiftlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Bunu sadece hizmet anlayışımız ile değil, kullandığımız süsleme aksesuarları, masa ve sandalye giydirmeleri ve ışık ekipmanları gibi ayrıntılar ile de sağlıyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyor, çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor gerek düğünlerde gerekse de evlilik tekliflerinde yaratıcı fikir ve pratik çözümler ile çiftlerimizi memnun ediyoruz. Bu özelliklerimiz ile de Denizli düğün organizasyon firmaları arasında farklılaşıyoruz. Farkımızı hissetmek ve telafisi olmayan bugünü profesyonel bir isim ile sorunsuz bir şekilde geçirmek istemez misiniz?

Düğünler dışında söz ve nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve evlilik teklifleri gibi organizasyonları da planlayabiliyoruz. Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizden yararlanmak isteyen herkesi VIP Organizasyon farkını yaşamaya davet ediyoruz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, tüm süreci en ince detayına kadar planlıyor ve kusursuz bir hizmet sağlamaya başlıyoruz.

VIP Organizasyon Denizli dışındaki pek çok şehirde de faaliyet gösterebiliyor. Salda Gölü’nden Abant Gölü’ne, Saat Kulesi’nden Kız Kulesi’ne kadar Türkiye’nin birçok farklı noktasında imkânlarını çiftleriyle buluşturabiliyor.

Eğer hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ferdi Polat

  • Adres: Pelitlibağ Mah. İstiklal Cad.No:61/C Pamukkale DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!