Şara Organizasyon

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Acıpayam, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon

Önerilen Firmalar

Gran Dia Event
50 6

Merkezefendi

Gran Dia Event

Hakkında

2014 yılı itibariyle 10. yılını kutlayan Şara Organizasyon ailesi; her yeni yılla birlikte yeni fikirler, projeler, anılar ve yeni deneyimler kazanmanın, birikim ile istikrarlı büyümenin gururunu yaşamaktadır. Bu 10 yılın sonunda organizasyonun her dalında gerek firma gerekse bireysel müşterilerine profesyonel kadrosu, malzeme çeşitliliği ve şirket değerleri ile kaliteli hizmet verebilmektedir.

Günümüzün hızla değişen trend, yenilik ve çeşitliliği ile doğru orantıda kendini yenileyen Şara organizasyon müşterilerine kapalı ve açık mekan, alkollü, alkolsüz düğün, nişan, kına, kutlama, açılış, kurumsal toplantılar, mezuniyet, konser, doğum günü, eğlence ve bar hizmetleri, havai fişek gösterisi gibi çeşitli seçeneklerde sunum ve görseller ile müşteri odaklı hizmete önem veren bir firma olduğunu göstermektedir.

Ixirisus Bar ve Eğlence Hizmetleri by Şara farklı beklentilere özel bar çözümleri yaratma amacıyla Şara Organizasyon olarak bar hizmetlerimizde birbirinden ayrı seçenekler yarattık. Organizasyonlarımız da tüm bar servislerini profesyonel barmenlerin, barmaidlerin sunum konusunda eğitimli ve deneyimli show gırl'lerden oluşan ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Tüm otel, açık ve kapalı mekanlarda servis verecek altyapıya sahip bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz farklı konseptler özel gün ve gecelerinizi renklendirecektir.

Eğlenceli sunum aksesuarları ile taze meyve kokteyllerinin servisi show girl'ler tarafından gerçekleştirilmektedir. İsteğe göre yarışmalarda derece almış barmen ve barmaidler de showunuza dahil edilmektedir. Show barının özelliği olan sunum aksesuarlarımız farklı davetlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Renkli neon şişeler, şırıngalar, biberonlar, kavun, karpuz, limon salatalık içindeki sunumlar gibi eğlenceli aksesuarlarımız olduğu gibi, deney tüpleri, shot bardakları minyatür şişeler gibi de sade sunumlarımız bulunmaktadır. Bar hizmetleri arasından organizasyonunuza uygun olanı seçebilir, davetinize ve zevkinize uygun olanları kullanabilirsiniz. Böylece kendi davetinizin barını siz yaratabilirsiniz. Bar konsept seçeneklerimiz ‘After Party / Show Bar / Vitamin Bar / Kids Bar’’dır.

İletişim

Yeşim Şahiner

Ahmet Sahiner

Yesim

  • Adres: 1487 Sk. No:5 Kat:1 D:1 ALSANCAK

Şara Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


P&A

PELİN & AHMET

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Organizasyon şirketimi şiddetle öneriyor ve tavsiye ediyorum.O bölgenin en iyi çalışan firmalarından biri.Herşeyi isteğimize göre ayarlayabildiler.Özellikle Pınar Hanım ve Gülgün Hanım ekipleriyle beraber çok özverili ve güzel çalıştılar.Biz çok memnun kaldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!