İlke Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Sünnet düğünü

Hakkında

Çiftlerin her ihtiyacına cevap vererek, ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullandığımız İlke Organizasyon’da, mutlu günlerin Denizli’deki adresi olmak için hizmet veriyoruz. Birbirinden farklı konseptlerimizle tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak organizasyonlara imza atıyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya geliyoruz. Toplantımız esnasında isteklerinizden ve hayallerinizden konuşuyoruz. Nasıl bir konsept istediğinize, nelere ihtiyacınız olduğuna dair birçok konuyu ele alıyoruz. Tüm planlamalarımızı detaylı olarak yapıyoruz. Bu süreç içerisinde de istediğiniz her soruyu cevaplıyoruz. Doğru yapılan bir plan ve düzgün yönetilen organizasyon süreciyle birlikte ortaya istediğiniz gibi bir organizasyon çıkıyor. Hatta organizasyondan önce bir demo masa hazırlıyor, konseptinizin kutlamanızda nasıl görüneceğini görebiliyorsunuz. Böylelikle bu aşamada istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra araç kiralama hizmeti de veriyoruz. Hatta kırmızı bir vosvosumuz bile var. Düğün mekanınıza vosvosla giriş yaparak, unutulmaz bir nostalji yaşayabilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınız için de harika bir dekor olacak. Fotoğraf ve video hizmeti de veriyoruz. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Çocuklarınıza hatta torunlarınıza gösterebileceğiniz harika bir hatıraya sahip oluyorsunuz. Bunların dışında da masa ve sandalye temini, servis ve hizmet elemanı gibi birçok hizmetimiz de bulunuyor. Kısacası, bizimle çalıştığınız takdirde birçok ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Yüksek motivasyonlu, sürdürebilir bir çalışma anlayışına sahibiz. Uzman personelimiz sayesinde organizasyonlarınızda iyi bir çözüm ortağı olarak elimizden geleni yapıyoruz. Uluslararası standartlarda düzenlediğimiz organizasyonlarımızda son derece disiplinli, yenilikleri takip eden ve Denizli düğün organizasyon firmaları arasında da örnek alınan bir şirket olmayı amaçlıyoruz. Sadece düğün değil aynı zamanda açılışlar, doğum günleri, kına geceleri, sünnet düğünleri gibi birçok organizasyonunuz için de başarıyla hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Şenay

İlker

  • Adres: Merkezefendi / Denizli

İlke Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!