Ay Organizasyon

1

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Sarayköy, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Havai fişek, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Gran Dia Event
50 6

Merkezefendi

Gran Dia Event

Hakkında

Uzun yıllardır düğün organizasyonu sektöründe yer alan köklü bir firmayız. Sektörde gelinlerimizi mutlu etmek için pek çok farklı hizmet verdik. Hayallerin gerçek olduğu anları taçlandırmak için her zaman profesyonel ekiplerle çalıştık. Zaman içerisinde değişen ve yenilenen sektörümüze yön veren bir marka haline geldik. Ay Organizasyon ailesi olarak Denizli’de düğün aksesuarları ve dekorları tasarlayarak en yaratıcı konseptler için gerekli olan üretimi yapıyoruz. İşte tam da bu yüzden sizi ailemizle tanışmaya ve hayallerinizi gerçekleştirmeye davet ediyoruz!

Üretici bir firma olmamızın avantajlarını yaşayacağınız evlilik sürecinde, planlı ve disiplinli bir çalışma düzeni oluşturuyoruz. Hayatınızın en güzel başlangıcı için her şeyi en küçük ayrıntısına kadar tasarlıyoruz. Bunun için ilk yaptığımızsa isteklerinizi öğrenmek. Hemen ardından bir demo masa düzeni oluşturarak beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz ve değişmesini talep ettiğiniz detayları inceliyor, tam da aradığınız konsept şıklığını sağlıyoruz.

Gelelim, Denizli düğün organizasyon şirketleri arasında yer almamızı sağlayan konsept çalışmalarına:

Düğün mekanınızın en güzel köşesine nikah töreni alanı yerleştiriyoruz. Vintage, bohem, rustik, ilkbahar, sonbahar ve sayısız konsept için renk renk çiçekler tercih ediyoruz. Çiçeklerle bezenmiş taklar nikah töreni alanının şıklığını tamamlarken; masa aksesuarları, jardinyer set ve masa çiçekleriyle fotoğraf çekim alanı da oluyor. Konuklarınız için düzenlediğimiz salonun dekorasyonu, ziyafet sofraları, gelin yolu ve dans pisti de masallardaki gibi bir tören için birbiriyle son derece uyumlu oluyor.

Salonda şıklığın ahengi; balonlar, şık şamdan, mumluk, ahşap dekorlar, altın veya gümüş rengi aksesuarlarla da sağlanıyor. İsteğinize bağlı olarak salonda kusursuz bir atmosfer yaratıyoruz. Her renk ve konseptle çiftlerimizi mutlu edecek tarzlar yaratıyoruz. En özel davet takları, renkli tüllerle fotoğraf çekim alanları, kına tahtları ve nişan tören alanları da stilize ediyoruz. Tarzıyla fark yaratacak gecenin şıklığı ve çok konuşulacak konsepti için Ay Organizasyon Denizli’de sizi bekliyoruz!

Ay Organizasyon iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Hüseyin Ay

  • Adres: Turan Mh.Cumhuriyet Cad.no:53 Sarayköy

Ay Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!